Bethesda Softworks mag nieuwe S.T.A.L.K.E.R. maken
Volgens de Russische blogger Sergey Galyonkin mag uitgever en ontwikkelaar Bethesda Softworks met de nieuwe S.T.A.L.K.E.R. aan de slag. Dit schrijft website Rock, Paper, Shotgun op hun website.
Het gerucht ging al een tijdje de wandelgangen rond dat Bethesda het S.T.A.L.K.E.R.-IP heeft gekocht. Dit ontkende de voormalige eigenaar van ontwikkelaar GSC, want volgens hem zou de IP nog in zijn bezit zijn. Bla, bla, bla. Het komt er dus op neer dat Bethesda met een eigen game in de serie mag komen en we binnenkort weer nucleaire shit mogen uitschakelen.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
GeruchtGerucht: XBOX introduceert binnenkort 'Mythic Achievements'
XBOX-spelers rapporteren massaal de toevoeging van een nieuwe feature die nog niet live staat. Het gaat om zogeheten 'Mythic'-achievements.
4 reacties -
NieuwsMarvel's Wolverine vaker verkocht dan Death Stranding 2
Insomniac Games kan tevreden terugkijken op de eerste dagen na release van Marvel's Wolverine. De game is bijna 2 miljoen keer verkocht.
49 reacties -
FilmsLollipop Chainsaw krijgt live-action film
Dragami Games heeft tijdens Tokyo Game Show nog meer nieuws over Lollipop Chainsaw naar buiten gebracht. Er wordt gewerkt aan een live-action film.
4 reacties -
NieuwsOok Capcom maakt gebruik van frame generation op Switch 2
Dragon's Dogma 2 gebruikt frame generation op Nintendo Switch 2 om 30 fps naar 60 fps te tillen. Capcom waarschuwt wel voor mogelijke ghosting.
3 reacties
DAT zou ik kopen. Maar dan zou het geen STALKER heten.
Bethesda lijkt mij wel een geschikte studio, en lijkt mij dat ze het wel getrouw in de stijl van de andere STALKER games gaan proberen te maken.
Maar wie weet ga je rond galopperen op een paard en dikke nucleaire spreuken casten tegen de monsters ;)
Aan de ene kant lijkt me het wel vet, maar wordt het dan niet teveel een Fallout game? Ik hoef echt niet met een draagbare atoombom rond te lopen in een STALKER game.