Blizzard-president J. Allen Brack stapt op
De president van Blizzard Entertainment, J. Allen Brack, stapt op. Hij draagt zijn leiderschap over aan Jen Oneal en Mike Ybarra.
Als je het nieuws rondom de game-industrie een beetje volgt, kan het bericht je niet ontgaan zijn: Blizzard is aangeklaagd voor seksuele intimidatie. Er werd gesproken van een machocultuur binnen de organisatie en ongelijkheid op de werkvloer. Het nieuws sloeg in als een bom. Kort daarna riep het personeel de leiding tot de orde aan de hand van een open brief. Het was duidelijk dat er iets aan de cultuur binnen het bedrijf veranderd moest worden. Dat lijkt nu eindelijk te gebeuren. De president van Blizzard Entertainment, J. Allen Brack, stapt op. Blizzard-medewerkers Jen Oneal en Mike Ybarra nemen zijn taak over en hebben het binnenkort voor het zeggen. Beide werknemers hebben al tientallen jaren ervaring in de game-industrie. Samen staan ze aan het roer van het bedrijf en gaan ze een andere richting met Blizzard Entertainment inslaan. Dat moet ertoe leiden dat het bedrijf een welkome omgeving wordt voor alle mensen; ongeacht geslacht, etniciteit of seksuele oriƫntatie. J. Allen Brack liet hierover het volgende weten:
I am confident that Jen Oneal and Mike Ybarra will provide the leadership Blizzard needs to realize its full potential and will accelerate the pace of change. I anticipate they will do so with passion and enthusiasm and that they can be trusted to lead with the highest levels of integrity and commitment to the components of our culture that make Blizzard so special.
Met het nieuwe leiderschap wil Blizzard Entertainment het vertrouwen van de fans in het bedrijf terugwinnen. Het bedrijf bedankt alle fans voor hun passie en aandacht voor veiligheid en gelijkheid.
Als het mogelijk was, had onze Nils zich dagelijks gehuld in een Nintendo kloffie. Boze tongen beweren dat Nils zichzelf in slaap neuriet op het deuntje van Super Mario Bros. nadat hij zich in zijn Splatoon-pyjama heeft gestoken en in bed is gaan liggen. Lekker onderuitgezakt zitten gamen voor een groot scherm is er voor Nils echter niet bij, hij prefereert handheld gaming. Wel zo makkelijk, want dan kun je rustig naar de wc zonder dat je je game op pauze hoeft te zetten. Zijn grootste guilty pleasure? Nintendogs + cats!
-
TrailerCyberpunk life-sim Nivalis Nights kent eindelijk releasedatum
505 Games en ontwikkelaar ION LANDS hebben na jarenlang ontwikkeling eindelijk de releasedatum van de cyberpunk life-sim Nivalis Nights onthuld.
1 reactie -
Game Over PodcastGame Over Podcast Seizoen 6, Episode 3: Digitale versus fysieke media
Daniƫl, Wim en Bram zijn deze week aanwezig om te praten over fysieke/digitale media, GTA 6, de staat van de industrie en meer in de Game Over Podcast.
0 reacties -
TrailerMario Kart World 1.7.0 voegt nieuwe Knockout Tour-routes toe
Mario Kart World heeft update 1.7.0 ontvangen. De volledig gratis update voegt twee nieuwe Knockout Tour-routes en een stickeroptie voor de fotomodus toe.
14 reacties -
NieuwsKojima's OD is veilig van de XBOX Reset
IGN komt in samenwerking met andere bronnen tot (eindelijk) geruststellend nieuws. Het XBOX Reset plan heeft geen effect op de ontwikkeling van Kojima's...
22 reacties