Gameliner logo 20 jaar

Blizzney?

-

Dat Blizzard Entertainment de mensen weet te vermaken, daar zijn we inmiddels wel achter. Dat ze zichzelf ook willen positioneren buiten de gamesindustrie is dan ook niet zo verrassend. De manier waarop ze dat willen doen is dat echter wel.

Volgens de Franse website Gameblog, zal Blizzard in maart 2011 een amusementspark openen in de Wunjin-regio in China.

Het park moet Joyland gaan heten (ehm, ok...) en zal onderverdeeld worden in verschillende delen: Island of Mystery, Terrain of Warcraft, Universe of StarCraft, World of Legend en Molesworld. Ook bestaan er plannen voor een videogamemuseum en een e-sports centrum.

Verder kun je een dubbele freefall tower, drie achtbanen en een simulator verwachten. Wie weet wat Blizzard verder nog meer voor ons in petto heeft?

Blizzard heeft nog geen reactie gegeven op de geruchten. Echter de concept art ziet er veelbelovend uit. Weer eens wat anders dan een dagje Efteling, nietwaar?