Brothers in Arms voor de Wii is klaar
Gearbox producer Stephen Palmer heeft onlangs in een interview meegedeeld dat de game Brothers in Arms: Double Time al voor een tijdje af is.
De reden waarom de game nog niet is uitgebracht is omdat men wil wachten tot de release van Brothers in Arms: Hell's Highway en dus beide games gelijktijdig wil uitbrengen. Brothers in Arms: Hell's Highway verschijnt voor de Xbox 360, PlayStation 3 en de pc.
Brothers in Arms: Double Time is een remake van de eerste twee delen uit deze serie en speelt zich af op D-Day en dagen erna tijdens de invasie in Normandië.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
Platforms
-
Game review0Lily's World XD review - Tieners op het Dark Web
Wat is er met Lily gebeurd al die jaren geleden? In haar laptop zitten veel geheimen verborgen: aan jou om ze te vinden in deze unieke horrorgame.
0 reacties -
DownloadnieuwsSpeel de demo van Castlevania: Belmont's Curse vanaf 1 oktober 2026
Interesse in Castlevania: Belmont's Curse? Dan heeft Konami goed nieuws voor je, want er wordt een demo vrijgegeven van de aankomende actie-platformer.
4 reacties -
IndustrieWaarom Japanse gamestudio’s minder ontslaan dan westerse
Japanse ontwikkelaars en uitgevers lijken veel minder mensen te ontslaan dan hun westerse tegenhangers. Cijfers bevestigen dat, maar waar komt dit door?
7 reacties -
LeakLeak: Grand Theft Auto-broncode gelekt, geschrapte dlc gespot
Uit 192 GB aan gelekte GTA-broncode komen geschrapte missies, een Liberty City-DLC, Trevor-content en een vroege schets van de GTA 6-map naar voren.
6 reacties
Deze game lijkt me echt super vet, ga hem dan ook kopen...