Creative director Splinter Cell terug bij Ubisoft
De creative director van Splinter Cell keert terug bij Ubisoft. Maxime Beland was een tijdje weggeweest om zich bij Epic Games aan te sluiten.
Maxime Beland heeft de afgelopen twintig jaar bij Ubisoft doorgebracht. Hier was hij onder meer creative director voor Splinter Cell: Conviction en Splinter Cell: Blacklist. Daarnaast heeft hij ook gewerkt als creative director voor Rainbow Six: Vegas. Na ruim twintig jaar bij Ubisoft besloot Beland vorig jaar om het bedrijf in te ruilen voor Fortnite-ontwikkelaar Epic Games. Na slechts acht maanden bij Epic Games heeft Beland besloten weer naar Ubisoft terug te keren. Hier wordt hij vicepresident van het redactieteam dat ervoor moet zorgen dat het productieproces van games bij Ubisoft drastisch verbeterd wordt en een meer gevarieerde game line-up krijgt. Deze reorganisatie in de redactie kwam naar aanleiding van de teleurstellende verkoopcijfers van onder andere Ghost Recon: Breakpoint die in onze review maar twee sterren kreeg.
Of de terugkeer van Maxime Beland betekent dat er ook een nieuwe Splinter Cell-game aan zit te komen, moet nog blijken.
Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.
-
GameplayCheck hier gameplay van Elden Ring op de Nintendo Switch 2
Benieuwd hoe Elden Ring Tarnished Edition op de Nintendo Switch 2 draait? Check hier de gloednieuwe gameplaytrailer en vel zelf een oordeel!
1 reactie -
NieuwsControl Resonant is goud gegaan, maar fysieke release is uitgesteld
Zowel goed als minder goed nieuws rondom de actiegame Control Resonant. Remedy Entertainment geeft een update over de aanstaande launch.
2 reacties -
Friendly ReminderFriendly Reminder: Kijk vanavond om 20:30 uur naar de Game Over Podcast
Even een friendly reminder dat vanavond de nieuwe aflevering van de Game Over Podcast om 20:30 uur live te zien is. Schuif dus gezellig aan en klets mee.
0 reacties -
Nieuws11 bit studios koppelt aan bij Harvester Games voor Trainwatch
Uitgever 11 bit studios heeft besloten om in te stappen bij Harvester Games om het mysterieuze Trainwatch naar de eindbestemming te loodsen.
0 reacties