Dit is de reden dat Samus niet in Fortnite verscheen
Metroid's Samus Aran had in Fortnite kunnen zitten samen met Master Chief en Kratos. Dit ging echter niet door, omdat Nintendo het personage een Nintendo Switch exclusive wilde houden.
Nintendo verlangde dat Samus dus alleen in de Switch-versie van Fortnite zou komen, liet chief creative officer van Epic Games, Donald Mustard, onlangs weten tijdens een interview met Game File. In 2020 kwamen Master Chief en Kratos naar Fortnite als onderdeel van Chapter 2: Season 5's 'Gaming Legends Series'. Het jaar erna kwamen er documenten vrij van een juridisch conflict tussen Epic en Apple. Hierin stond dat de Fortnite ontwikkelaar ook een skin had willen introduceren die gebaseerd was op Samus van de Metroid-franchise. Waarom dat toen niet gebeurd is, is nu pas duidelijk geworden. Nintendo wees het verzoek van Epic af, liet Mustard weten. De reden daarvoor was dat ze hun personages het liefst exclusief wilden houden voor hun eigen platform. Hun voorstel was dat de Samus-skin alleen naar de Switch-versie van Fortnite zou komen, maar daar ging Epic niet mee akkoord.

Samus had dus in 2020 naar Fortnite kunnen komen als skin, maar Nintendo wilde het personage niet naar andere platforms brengen.
Je zou het haast niet zeggen, maar Eilish heeft een passie voor alles dat de "normale mens" de stuipen op het lijf jaagt. Haar stapel dekentjes is torenhoog en wanneer de zon zijn oogjes sluit, wikkelt ze zich in haar coconnetje om zich onder te dompelen in menig nachtmerrie. Vergis je echter niet, Eilish is altijd vlijmscherp. Ze scheidt het kaf van het koren en weet het laatste nieuws recht voor je raap te brengen.
Reviewscore
Nog niet bekend
Platforms
-
NieuwsFortnite keert terug in Apple App Store, juridische strijd bereikt kookpunt
Epic brengt Fortnite wereldwijd terug naar de Apple App Store en dwingt zo Apple's verdienmodel in de spotlight. De titanenstrijd is nog lang niet voorbij.
5 reacties -
TrailerOverwatch komt naar Fortnite in speciale cross-over
Fortnite krijgt op 14 mei een Overwatch-crossover met Tracer, Genji, D.Va en Mercy-skins. Ook komen er nieuwe landmarks, wapens en Zero Build-aanpassingen.
2 reacties -
TrailerFortnite krijgt enorme Star Wars-update met nieuwe games en events
Fortnite krijgt een grote Star Wars-update met nieuwe games, events en honderden eilanden. Speel vanaf 1 mei en ontdek nieuwe quests en beloningen.
3 reacties -
TrailerFortnite - Save the World vanaf vandaag free-to-play
Fortnite - Save The World is vanaf vandaag 16 april officieel free-to-play. De modus is beschikbaar voor diverse platforms, waaronder de Nintendo Switch 2!
1 reactie
Such a shame-us