Dit zijn de nieuwe CEO's van PlayStation
Een Nederlander en een Japanner zijn uitgekozen tot de nieuwe CEO's van PlayStation. Zo gaat de toekomst van de Japanse gamegigant eruit zien.
De Nederlander in kwestie is een oude bekende voor vele PlayStation-gamers. Ja, Herman Hulst - de voormalig topman bij Guerilla Games - is aangesteld samen met Hideaki Nishino om de PlayStation-brand te gaan leiden. Hulst gaat zich vooral bemoeien met de first-party ontwikkeling van de vele PlayStation Studios, maar gaat ook de PlayStation-IP's naar nieuwe mediaplatformen brengen. Nishino heeft het laatste woord als we het hebben over de hardware, services en third-party samenwerkingen. De twee nieuwe eindbazen rapporteren altijd nog naar de opperbaas: de CFO van Sony Hiroki Totoki. Hulst en Nishino volgen Jim Ryan op en Sony hoopt het PlayStation-merk meer intern tot zich te binden. Herman Hulst geeft via socials aan dat het een privilege is om de Studio Business Group te leiden.
Wat hoop jij te zien van PlayStation de komende jaren?
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
-
GameplayBekijk nu 37 minuten Samson-gameplay in nieuwe dev diary
Samson krijgt op 21 september een grote update. Uitbreiding A Tyndalston Story introduceert de game tevens op PlayStation 5 en Xbox Series.
15 reacties -
IndustrieWiki verzamelt Sony-uitspraken over digitaal gamebezit
Een consumentenrechtenwiki verzamelt Sony-teksten over digitaal gamebezit na uitspraken in een rechtszaak over PlayStation Store-aankopen.
23 reacties -
TrailerCompany of Heroes: Definitive Edition uitgesteld naar 2027
Company of Heroes: Definitive Edition is uitgesteld naar begin 2027. Relic neemt extra tijd voor de opgefriste RTS-klassieker op Steam.
3 reacties -
IndustrieMoss-studio Polyarc stopt met actieve ontwikkeling
Moss-studio Polyarc stopt met actieve ontwikkeling na bijna twaalf jaar. De studio achter Quill deelt een lijst met ontwikkelaars die nieuw werk zoeken.
4 reacties