Eigenaren The Outer Worlds ontvangen gratis Spacer's Choice Edition

Mocht je in het bezit zijn van The Outer Worlds, maar heb je nooit de Spacer's Choice Edition op de kop getikt? Geen nood, deze editie wordt gratis vrijgegeven.

Dit laat Obsidian Entertainment weten in een blogpost. Ze geven aan een paar grote updates door te voeren in de Spacer's Choice Edition. Denk aan bug fixes, performance-upgrades, veranderingen aan het lichtsysteem en zelfs een nieuwe feature in de vorm van granaten. Dit nieuws komt echter gepaard met een verandering. Vanaf 27 mei is het alleen nog maar mogelijk om The Outer Worlds Spacer's Choice Edition aan te schaffen. Het origineel verdwijnt uit de digitale winkels. Mocht je nou al The Outer Worlds in je bibliotheek hebben staan, dan heeft de ontwikkelaar goed nieuws. Je krijgt de Spacer's Choice Edition er gratis en voor niets bij. Het vervangt daarbij de oorspronkelijke game en je krijgt de uitbreidingen er op de koop toe. Dit geldt voor de pc, PS5 en Xbox Series X|S-versie. Mocht je de PS4 of Xbox One-versie hebben, dan moet je wel allebei de DLC's in bezit hebben, voordat je recht hebt op de gratis upgrade.

Spacers Choice Edition gratis claim

The Outer Worlds is nu beschikbaar voor de pc, PlayStation-consoles en Xbox-consoles.

Bram Noteboom
Bram Noteboom Mede-eigenaar & Content Manager
Gemiddelde reviewscore: 3,6/5 168 reviews 4974 artikelen geplaatst

Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.

Reviewscore

4,5/5

Ontwikkelaar

Obsidian Entertainment

Uitgever

Private Division

Release

25 oktober 2019

Platforms

PC
PS4
XONE
NSW
PS5
XBS
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord