
Nieuws
Teken van leven voor Star Wars: Knights of the Old Republic Remake
gisterenZin in nieuwe beelden van de KOTOR Remake? Die zijn er helaas niet. Wel krijgen we een teken van leven van Saber Interactive, KOTOR is nog in ontwikkeling!
De geruchten gaan dat megaconcern Embracer afstand gaat doen van Saber Interactive en daarmee ook van de rechten op de Star Wars: Knight of the Old Republic remake. Bloomberg beweert uit betrouwbare bronnen te hebben vernomen dat Saber voor een slordige vijfhonderd miljoen dollar onder de hamer gaat.
Daarnaast wordt ook beweerd dat een groep investeerders al interesse heeft getoond en dat de ontwikkeling van de KOTOR remake ook wordt voortgezet, iets waar al tijden over wordt gespeculeerd. Mochten de geruchten kloppen, dan zou dat betekenen dat Saber Interactive een particulier bedrijf wordt met zo'n vijfendertighonderd medewerkers wereldwijd.
Gezien de Embracer Group dit nieuws zelf nog niet heeft geadresseerd, beschouwen we het voor nu als een gerucht, zij een een zeer plausibel gerucht. Bij Embracer waait al een tijdje een wind van ontslagen en herstructurering, dus de verkoop van Saber Interactive zou niet als een totale verrassing komen.
In dit artikel
Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.
Ontwikkelaar:
Saber Interactive
Uitgever:
Lucasfilm
Release:
Onbekend
Reviewscore:
-
Platforms:
Nieuws
Zin in nieuwe beelden van de KOTOR Remake? Die zijn er helaas niet. Wel krijgen we een teken van leven van Saber Interactive, KOTOR is nog in ontwikkeling!
Nieuws
A New Hope is gearriveerd voor iedereen die vol verlangen op de Star Wars: Knights of the Old Republic Remake wacht. Saber claimt deze snel uit te brengen.
Gerucht
De KOTOR remake is niet meer. Althans, dat is wat Jeff Grubb stellig beweert en waar de Embracer Group liever niks over zegt.
Gerucht
Wat is er aan de hand met de Star Wars: Knights of the Old Republic-remake? Is die nou geannuleerd of niet?