Gerucht: Blizzard-CEO stapt mogelijk op als problemen aanhouden
De CEO van Activision Blizzard, Bobby Kotick, heeft aangegeven mogelijk het bedrijf te verlaten als de cultuur in de organisatie niet snel omslaat. Dit zou hij gezegd hebben in een meeting met enkele leidinggevenden binnen Blizzard.
De situatie rondom Activision Blizzard is niet veel mensen ontgaan. Eerder dit jaar werd het bedrijf aangeklaagd voor seksuele intimidatie. Sindsdien heeft het Blizzard kleine stapjes gezet om de cultuur te verbeteren. Het personeel is echter nog lang niet tevreden. Vorige week legden Activison Blizzard-medewerkers het werk neer en eisten ze het aftreden van Bobby Kotick, de CEO van het bedrijf. Volgens een artikel van de Wall Street Journal zou Kotick al jaren afweten van de seksuele intimidatie binnen het bedrijf, maar besloot hij er niets aan te doen. Dezelfde bron beweert nu dat Kotick in een meeting heeft gezegd dat hij van plan is om af te treden wanneer de machocultuur binnen Activision Blizzard niet snel omslaat. Er ligt veel druk op de beslissingen van de CEO. Door de nare situatie evalueert Xbox de relatie met Activision Blizzard. Ook PlayStation keurt de reactie van Blizzard op de crisis af.
Als Bobby Kotick daadwerkelijk besluit om af te treden, lees je dat natuurlijk hier op Gameliner.
Als het mogelijk was, had onze Nils zich dagelijks gehuld in een Nintendo kloffie. Boze tongen beweren dat Nils zichzelf in slaap neuriet op het deuntje van Super Mario Bros. nadat hij zich in zijn Splatoon-pyjama heeft gestoken en in bed is gaan liggen. Lekker onderuitgezakt zitten gamen voor een groot scherm is er voor Nils echter niet bij, hij prefereert handheld gaming. Wel zo makkelijk, want dan kun je rustig naar de wc zonder dat je je game op pauze hoeft te zetten. Zijn grootste guilty pleasure? Nintendogs + cats!
-
VerlanglijstVerlanglijst: 20/09/'26 met Neighborhoods, Cozy Game Restoration en A Short Quest
Nolstalgie staat in deze Verlanglijst centraal, want we behandelen een klassieke RPG, een citybuilder en het schoonmaken van oude game cartridges.
0 reacties -
GeruchtGerucht: XBOX introduceert binnenkort 'Mythic Achievements'
XBOX-spelers rapporteren massaal de toevoeging van een nieuwe feature die nog niet live staat. Het gaat om zogeheten 'Mythic'-achievements.
4 reacties -
NieuwsMarvel's Wolverine vaker verkocht dan Death Stranding 2
Insomniac Games kan tevreden terugkijken op de eerste dagen na release van Marvel's Wolverine. De game is bijna 2 miljoen keer verkocht.
51 reacties -
FilmsLollipop Chainsaw krijgt live-action film
Dragami Games heeft tijdens Tokyo Game Show nog meer nieuws over Lollipop Chainsaw naar buiten gebracht. Er wordt gewerkt aan een live-action film.
8 reacties