Gerucht: Grand Theft Auto 6 in de maak
Rockstar Games heeft volgens een bron onderzocht of het mogelijk is om het volgende Grand Theft Auto-deel in Tokio te laten afspelen in de tijd dat GTA III en GTA Vice City uitkwamen. Het plan ging echter snel van tafel. De Amerikaanse ontwikkelaar kreeg de gecompliceerde wegen in de Japanse hoofdstad niet voor elkaar. Dezelfde bron laat nu weten dat ze momenteel bezig zijn met het zesde deel van de populaire reeks.
Waar dit nieuwste deel gaat afspelen is nog onbekend. Misschien pakken ze Tokio wel weer op met de middelen van nu. Het zou in elk geval een toffe setting zijn voor een zesde deel.Het duurt dus nog wel even voordat we met GTA VI aan de slag kunnen vermoed ik.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
NieuwsBeast of Reincarnation patch pakt flink aantal problemen aan
Beast of Reincarnation krijgt met patch v1.0.7 een flinke update die camera-, performance- en parryproblemen aanpakt. Meer patches zijn in de maak.
6 reacties -
NieuwsWiet roken in Halloween mogelijk, game geband in Australië
In de aanstaande Halloween: The Game kunnen spelers een jointje roken, maar hierdoor is de game wel geband in Australië en Nieuw-Zeeland.
16 reacties -
NieuwsMeer dan één miljoen wandelaars in Big Walk na een week
Ben jij al gaan wandelen in Big Walk? Wel, meer dan 1 miljoen spelers deden het al! De ontwikkelaar viert deze bijzondere mijlpaal met een dankwoord.
3 reacties -
TrailerOok Cloud krijgt zijn eigen Final Fantasy Resonance-trailer
Verschillende bekende Final Fantasy-figuren komen langs in Final Fantasy Resonance. Ook Cloud Strife is van de partij: bekijk hier zijn trailer!
0 reacties