Geslachtsdelen in Watch Dogs 2 worden weggepoetst

De geslachtsdelen in Watch Dogs 2 worden weggepoetst bij de eerstvolgende software update. Dit heeft een woordvoerder bij Ubisoft zojuist laten weten aan website Kotaku.

Een aantal personages uit de game hebben pixelpoezen en piemels en dit kan natuurlijk niet in deze moderne tijd. Nadat een speler een afbeelding van zo'n naakte NPC uit de game deelde werd hij (tijdelijk) verbannen van het PlayStation Network. Dit gaat namelijk geheel tegen de gebruikersvoorwaarden van Sony op het PlayStation Network in. Ubisoft wilt met een software-update voorkomen dat meer gebruikers worden verbannen.

We are patching the one female NPC.

Watch Dogs 2 ligt sinds 15 november in de winkels voor de pc, PlayStation 4 en Xbox One. Wij hebben de game 4,5 uit 5 gouden sterren gegeven in onze review. Watch Dogs 2 is volgens Rudy de beste open-wereldgame van dit jaar en daar sluit ik me volledig bij aan.

Bron: Kotaku
Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 164 reviews 7050 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.