Meerdere Assassin's Creed-remakes in ontwikkeling
Ubisoft topman - die we natuurlijk kennen als Yves Guillemot - heeft een interessant geheimpje verklapt: er zijn meerdere Assassin's Creed-remakes in de maak.
Dit werd onthuld in een blogpost van de gameontwikkelaar. Er werd gesproken over de toekomst van de Assassin's Creed-franchise en met Assassin's Creed Shadows op de planning, leeft het merk als nooit tevoren. Natuurlijk gaat Ubisoft niet zomaar stoppen met het maken van nieuwe Creed-games, maar Guillemot maakt een interessante statement. Hij claimt dat ze werken aan meerdere remakes voor de populaire reeks. Een jaar geleden ontstonden er geruchten over een potentiële Assassin's Creed IV: Black Flag-remake. Ubisoft - of in dit geval Yves Guillemot - heeft nog niet aangegeven welke AC-games op het schema staan voor een nieuw likje verf, maar de kans dat het vierde deel ermee bedoeld wordt? Die mogelijkheid is een stukje relevanter geworden.

Welke Assassin's Creed-game zou jij graag opnieuw willen beleven?
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
2 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties