Nieuwe Silent Hill grijpt terug naar het origineel

Konami heeft bevestigd dat er een nieuwe Silent Hill game in ontwikkeling is. De game krijgt de titel 'Silent Hill: Shattered Memories', is een soort remake van het eerste deel uit de franchise en komt voor de PlayStation 2, PSP en Nintendo Wii. Shattered Memories wordt ontwikkeld door Climax, de ontwikkelaar die ook verantwoordelijk is voor het goed ontvangen Silent Hill: Origins.

Shattered Memories is, zoals gezegd, een game die gebaseerd is op het eerste deel uit de serie. Het verhaal is dan ook hetzelfde en draait om ene Harry Mason. In de zoektocht naar zijn dochter Cheryl komt hij in conflict met verschillende demonen van de onderwereld in het kleine stadje Silent Hill.

Harry heeft in de nieuwe game de beschikking over een zaklamp, het enige licht dat hem vergezeld tijdens zijn avontuurlijke reis. Om het ook allemaal een beetje modern te houden heb je nog een mobieltje met GPS bij je. Shattered Memories is gepland om deze herfst uit te komen.

Packshot Silent Hill: Shattered Memories

Reviewscore

4/5

Ontwikkelaar

Climax

Uitgever

Konami

Release

26 februari 2010

Platforms

PS2
PSP
Wii
PSV
Reacties
Avatar Froodooo
Froodooo
lvl9 NPC 2.0
8 april 2009 om 07:40

Naja, het geeft allebei licht hè. :P

0
Avatar Peter
Peter
lvl20 Gameliner Grandmaster
8 april 2009 om 00:50

Ow ow ow, ik hoop zo dat dit een goeie titel is, maar ik hou mijn hart vast, want ben bang dat het behoorlijke brol gaat zijn.

De fakkel is een zaklamp trouwens, in het engels gebruiken ze voor beiden wel eens "torch".

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord