Nintendo brengt Mario niet meer naar mobiel
De ietwat obese loodgieter van Nintendo gaat ongetwijfeld in de toekomst nieuwe games krijgen. Toch kunnen we met zekerheid stellen dat we Mario niet meer terug zien op mobiele apparaten.
Terwijl alle ogen gericht zijn op de net uitgekomen film The Super Mario Bros. Movie, rijst de vraag natuurlijk ook wat de volgende stap is binnen het Mario-universum. Een nieuwe game ligt daarbij het meest voor de hand. In een interview heeft Shigeru Miyamoto hier het een en ander over uit de doeken gedaan. Hoewel nog niet bekend is waar Super Mario zijn volgende avontuur gaat beleven, geeft Miyamoto wel al aan waar het zeker niet zal zijn. The number one plumbler hoeft niet te rekenen op een nieuw avontuur op mobiele apparaten, zo stelt Miyamoto.
De uitspraak is opvallend, omdat zowel Super Mario Run als Mario Kart Tour het best aardig doen op de mobiele apparaten. Het is niet helemaal uitgesloten dat de Amerikaans-Italiaanse loodgieter ooit nog op een mobiele telefoon opduikt, maar in een interview met Variety geeft Miyamoto duidelijk te kennen dat mobiele apps niet hetgeen zijn waar ze met de Mario-franchise op focussen.

Super Mario Run en Mario Kart Tour blijven voorlopig nog wel beschikbaar op mobiele apparaten.
Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.
Reviewscore
Nog niet bekend
Platforms