Nintendo stopt met Switch Game Voucher-service
Nintendo heeft bekendgemaakt dat de populaire Nintendo Switch Game Voucher-service volgend jaar wordt beëindigd. Het is dan helaas niet langer mogelijk om nieuwe vouchers aan te schaffen.
Vanaf 30 januari 2026 is het helaas niet meer mogelijk om Nintendo Switch Game Vouchers aan te schaffen. Bestaande vouchers blijven echter nog 12 maanden geldig vanaf de oorspronkelijke aankoopdatum. De Switch Game Vouchers lieten spelers twee digitale games aanschaffen voor een gereduceerde prijs. Zo kon je bijvoorbeeld voor €99,98 twee vouchers kopen en daarmee twee games van €59,99 per stuk inwisselen, zoals Super Mario Party Jamboree of Mario & Luigi: Brothership, een besparing van zo'n €20. Nintendo heeft nog niet aangegeven of er een nieuw soort kortingssysteem of abonnementsmodel komt, met name in aanloop naar of na de lancering van de Nintendo Switch 2. De Game Vouchers maakten deel uit van Nintendo Switch Online en vormden samen met de klassieke gamecatalogus en de recente toevoeging van de Game Chat-service een belangrijke troef van het betaalde abonnement.

Mocht je nog een Game Voucher in huis willen halen, wees er dan snel bij!
Jolien mag er dan poeslief uitzien, maar onder dat schattige laagje schuilt een echte contenttijger. De berichten vliegen je om de oren en dankzij haar tomeloze werklust ben jij in no-time weer een stukje wijzer. Wanneer Jolien eindelijk een moment voor zichzelf vindt, brengt ze dat het liefst door met franchises uit het Nintendo-kamp, zoals The Legend of Zelda. Al is er één subgenre dat haar volledig in zijn greep houdt: (farming) sims.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties