NL Charts: GfK gamesverkoopcijfers week 17 van 2013

Vorige week zagen we Luigi's Mansion 2 opnieuw de koppositie van de Nederlandse verkoopcijfertjeslijst domineren, deze week is dat wederom het geval. De Nintendo 3DS-game van Nintendo is enorm populair en wordt massaal in huis gehaald.

Activision's Call of Duty: Black Ops II kruipt langszaam maar zeker terug naar de eerste plek. De hoogste binnenkomer deze week is Injustice: Gods Among Us voor de PlayStation 3 en komt voor de Xbox 360 ook een keertje terug in de lijst op een tiende plek.

Fire Emblem: Awakening komt binnen op een zesde plek. Het gaat erg goed met de handheld van Nintendo. De rest van de lijst kun je hieronder bekijken.

De gamesverkopen week 17

1. (-) Luigi's Mansion 2 - Nintendo 3DS
2. (-) Call of Duty: Black Ops II - PlayStation 3
3. (n) Injustice: Gods Among Us - PlayStation 3
4. (-) Just Dance 4 - Nintendo Wii
5. (6) Skylanders Giants - Nintendo Wii
6. (n) Fire Emblem: Awakening - Nintendo 3DS
7. (5) SimCity - pc
8. (n) Assassin's Creed III - PlayStation 3
9. (3) FIFA 13 - PlayStation 3
10. (n) Injustice: Gods Among Us - Xbox 360

(n) = nieuw
(-) = gelijk aan vorige week

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 164 reviews 7050 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.