Ook China keurt overname Activision goed
Nog een zege voor het Xbox-kamp. Ook China keurt de Activision-overname goed.
Microsofts geplande overname van Activision ter waarde van 69 miljard dollar is goedgekeurd door de Chinese mededingingsautoriteit. De Chinese State Administration for Market Regulation verleende haar onvoorwaardelijke goedkeuring voor de deal volgens aandelen nieuwssite Dealreporter. Deze goedkeuring komt nadat ook de Europese Unie de Activison deal maandag onder voorwaarden had goedgekeurd. Het besluit van de Britse mededingingsautoriteit om de deal vorige maand te blokkeren wordt echter nog gezien als een belangrijk obstakel dat uiteindelijk alsnog kan leiden tot de beëindiging van de overeenkomst. Activision CEO Bobby Kotick heeft de beslissing van de Britse mededingingsautoriteit bekritiseerd en noemt het een "in elk opzicht gebrekkige uitspraak".
Het ziet er dus naar uit dat de overname van Activision steeds dichterbij komt.
Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.
-
TrailerAt Dead of Night 2 brengt viralnachtmerrie terug in nieuwe vorm
At Dead of Night 2: The Great Hugo verschijnt spoedig. Bekijk nu de trailer van drie minuten voor wat eerste beelden!
0 reacties -
GameplayPikmin Day gaat verder met nieuwe Pikmin 4-Treehouse en short
Nintendo zet Pikmin Day voort met een Nintendo Playhouse van Pikmin 4 en een gloednieuwe Hello! Pikmin-short.
1 reactie -
CommunityCommunity: Word supporter van Gameliner
Vanaf nu is het mogelijk om supporter van Gameliner te worden. We vertellen je er alles over in dit artikel.
58 reacties -
NieuwsWorld of Warcraft: Forever opent de deur naar een consoleversie
Holly Longdale, VP World of Warcraft, hint naar een potentiële consolerelease van Forever en noemt daarbij Xbox Project Helix.
9 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.