PlayStation 4 PRO moet concurreren met pc

PlayStation 4 PRO moet concurreren met de pc. Dit heeft Andrew House, de grote baas bij Sony Interactive Entertainment, gezegd tegenover de Amerikaanse website The Guardian. Met de PlayStation 4 PRO wil hij voorkomen dat console gamers halverwege een consolegeneratie overstappen naar bijvoorbeeld de pc.

House laat weten dat ze in het verleden vaker hebben gezien dat console gamers halverwege een consolegeneratie ineens overstappen op de pc. Dit doen ze volgens hem omdat ze de beste grafische ervaring willen. De PlayStation 4 PRO is dus niet bedoeld om te concurreren met de Xbox Scorpio van de softwaregigant (wel een beetje waarschijnlijk), maar voornamelijk zodat het verleden niet wordt herhaald en gamers overstappen naar de pc.

De PlayStation 4 PRO verschijnt 10 november aanstaande en gaat 400 euro kosten.

Bron: The Guardian
Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 164 reviews 7050 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.