Pokémon HeartGold en SoulSilver officieel uitgesteld
Zojuist heeft Nintendo Benelux in een persbericht bekendgemaakt dat Pokémon HeartGold en SoulSilver in Nederland en in het Nederlandstalig gedeelte van België is uitgesteld.
In een aantal pre-releases heeft Nintendo de pijnlijke ontdekking gedaan dat deze games niet naar behoren blijken te functioneren.
Omdat Nintendo kwaliteit hoog in het vaandel heeft staan, hebben ze besloten de lancering uit te stellen.
In de rest van Europa zal de game wel worden uitgebracht. Nintendo werkt met spoed aan een oplossing. Wanneer de nieuwe releasedatum is wordt nog bekendgemaakt.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
Game review0Lily's World XD review - Tieners op het Dark Web
Wat is er met Lily gebeurd al die jaren geleden? In haar laptop zitten veel geheimen verborgen: aan jou om ze te vinden in deze unieke horrorgame.
0 reacties -
DownloadnieuwsSpeel de demo van Castlevania: Belmont's Curse vanaf 1 oktober 2026
Interesse in Castlevania: Belmont's Curse? Dan heeft Konami goed nieuws voor je, want er wordt een demo vrijgegeven van de aankomende actie-platformer.
4 reacties -
IndustrieWaarom Japanse gamestudio’s minder ontslaan dan westerse
Japanse ontwikkelaars en uitgevers lijken veel minder mensen te ontslaan dan hun westerse tegenhangers. Cijfers bevestigen dat, maar waar komt dit door?
7 reacties -
LeakLeak: Grand Theft Auto-broncode gelekt, geschrapte dlc gespot
Uit 192 GB aan gelekte GTA-broncode komen geschrapte missies, een Liberty City-DLC, Trevor-content en een vroege schets van de GTA 6-map naar voren.
6 reacties
EIgenlijk is het gewoon een guerilla-actie van Nintendo om de speelduur nog meer te vergroten
Deze bug is semi-random. Het kan best zijn dat je naar een volgende buurt ineens alles kwijt bent. Maar elke HG en sommige SS hebben hier last van.
Diverse winkels is al gevraagd om de versies terug te sturen naar Nintendo!
Wat ik heb begrepen krijg je een error op het moment dat je wilt saven en als je de save game ophaalt.
Ik zag hem net gewoon in de winkels liggen.
Dus.. Wat is nou het probleem?