Pokémon HeartGold en SoulSilver officieel uitgesteld

Zojuist heeft Nintendo Benelux in een persbericht bekendgemaakt dat Pokémon HeartGold en SoulSilver in Nederland en in het Nederlandstalig gedeelte van België is uitgesteld.

In een aantal pre-releases heeft Nintendo de pijnlijke ontdekking gedaan dat deze games niet naar behoren blijken te functioneren.

Omdat Nintendo kwaliteit hoog in het vaandel heeft staan, hebben ze besloten de lancering uit te stellen.

In de rest van Europa zal de game wel worden uitgebracht. Nintendo werkt met spoed aan een oplossing. Wanneer de nieuwe releasedatum is wordt nog bekendgemaakt.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 180 reviews 7035 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.

Reacties
Avatar Hostpik
Hostpik
lvl14 High Score Chaser
26 maart 2010 om 10:48

EIgenlijk is het gewoon een guerilla-actie van Nintendo om de speelduur nog meer te vergroten

0
Avatar Iam_Alex
Iam_Alex
Gameliner
26 maart 2010 om 10:19

Deze bug is semi-random. Het kan best zijn dat je naar een volgende buurt ineens alles kwijt bent. Maar elke HG en sommige SS hebben hier last van.

Diverse winkels is al gevraagd om de versies terug te sturen naar Nintendo!

Wat ik heb begrepen krijg je een error op het moment dat je wilt saven en als je de save game ophaalt.

0
Avatar BerserkRico
BerserkRico
lvl4 Reply Goblin
26 maart 2010 om 09:53

Ik zag hem net gewoon in de winkels liggen.

0
Avatar Hostpik
Hostpik
lvl14 High Score Chaser
26 maart 2010 om 08:34

Dus.. Wat is nou het probleem?

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord