Rebellion onthult sci-fi horror survivalgame Alien Deathstorm
Tijdens de Xbox Partner Preview is Alien Deathstorm voor het eerst getoond. De nieuwe game van Rebellion combineert first-person actie met survival horror in een sci-fi setting.
Met Alien Deathstorm kiest Rebellion voor een andere richting dan we kennen van hun eerdere titels Sniper Elite en Atomfall. De game speelt zich af op een afgelegen kolonie op een andere planeet waar het contact plots is weggevallen. Jij speelt als een Combat Engineer, een soort first responder die wordt gestuurd om te onderzoeken wat er mis is gegaan en om overlevenden te helpen. De kolonie zit vol met dreigingen, en de vijanden zijn niet alleen de wezens die je in de trailer ziet. Het weer speelt ook een grote rol, want de zogeheten Deathstorm kan elk moment toeslaan en dwingt je om dekking te zoeken. Volgens de makers voelt de speler zich soms sterk, maar nooit echt veilig, en dat lijkt de kern van de ervaring te zijn. De game leunt op snelle gunplay, maar legt ook nadruk op verkennen en een constant gevoel van spanning, wat het volgens de ontwikkelaar een hybride maakt tussen shooter en survival horror.
Alien Deathstorm verschijnt volgend jaar voor Xbox Series, pc en Xbox Cloud en wordt een Xbox Play Anywhere-titel, ook komt de game naar Xbox Game Pass.
Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.
Platforms
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties
Hij komt gelukkig ook uit voor de PS5