Rockstar Games stopt met Team Bondi
Rockstar Games zal in de toekomst niet meer met Team Bondi samenwerken. Dit omdat Rockstar niet tevreden is op de manier waarop L.A. Noire door deze studio is ontwikkeld. Dit schrijft website GamesIndustry.
De website GamesIndustry zou in handen zijn van e-mail tussen uitgever Rockstar Games en de ontwikkelaar Team Bondi. Deze hebben ze gekregen van een ex-medewerker van Team Bondi. "Het management heeft een slechte visie. De ontwikkeling van L.A. Noire heeft veel te lang geduurd. Team Bondi is zeven jaar bezig geweest met de game, daarnaast is er sprake van slechte werkomstandigheden en zeer lange werkdagen", vertelt Rockstar in deze e-mail.
Team Bondi probeert een andere uitgever te vinden, omdat de samenwerking met Rockstar beschadigd is. "L.A. Noire is een succes geworden, dankzij onze visie", zegt Brendan McNamara, mede-oprichter van Team Bondi.
"Rockstar Games bleef geld in het project stoppen en hun marketing is gewoon geweldig", zegt een ex-medewerker van Team Bondi.
Zal het ooit nog goed komen tussen Rockstar Games en Team Bondi?
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties