Square Enix in de groene cijfers
De crisis is nog in volle gang, maar gelukkig gaat het weer een stukje beter in de game-industrie. Hoewel de grote bedrijven zoals Sony en Nintendo diep in de rode cijfers zijn terecht gekomen doen de uitgevers het duidelijk beter. Zo ook Square Enix, want die heeft namelijk hun fiscaal jaar afgesloten met een winst van zestig miljoen euro.
Het bedrijf had vorig jaar nog een verlies van 120 miljoen euro, maar bracht toen niet zulke goede titels uit. Dit jaar kwam Square Enix met onder meer Final Fantast XIII-2 en natuurlijk de zomerkraker van 2011, Deus Ex: Human Revolution.
Square Enix komt dit nieuwe fiscaal jaar, dat loopt tot en met 31 maart 2013, met Hitman: Absolution en Tomb Raider op de proppen.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
TrailerRiot Games onthult Samira en Sett in nieuwe gameplaytrailer
Riot Games onthult twee nieuwe personages, Samira en Set, in een kersverse gameplaytrailer. Check het hier!
0 reacties -
TerugblikDe vergeten Mario & Sonic-spin-offgame op Nintendo 3DS
Er is een Mario & Sonic-spin-off waar niemand over praat. Nils duikt in een vergeten experimentele applicatie op de 3DS.
2 reacties -
OverzichtOverzicht: Alles over Battlefield 6 - Season 5: Las Vegas
Benieuwd naar al het moois dat Battlefield 6 - Seizoen 5: Las Vegas te bieden heeft? Lees dan snel dit volledige overzicht!
3 reacties -
IndustrieUitgaven aan Switch 2 Game-Key Cards stijgt met 631 procent
De Amerikaanse consument heeft flink wat geld gestoken in de aanschaf van Nintendo's Game-Key Cards.
24 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.