Square Enix lijdt miljarden verlies
Game ontwikkelaar en uitgever Square Enix heeft in de afgelopen maanden een miljarden verlies geleden. Dat meldt nieuwswebsite Bloomberg.
Nadat het gamebedrijf in juni nog een record brak met de waarde van aandelen, kan het nu een verlies van bijna 2 miljard dollar noteren. Bloomberg onderzocht deze heftige daling en vond een aantal oorzaken. Zo heeft de PlayStation 5-release van Final Fantasy 16 niet de hoge verwachtingen van Square Enix waargemaakt qua verkoopcijfers. Verder hebben ook tegenvallende releases zoals Forspoken en Marvel's Avengers, die deze maand offline gaat ook bijgedragen aan het verlies. Bronnen vertellen aan Bloomberg dat Square Enix op dit moment kampt met zijn game ontwikkelingsstructuur en kwaliteitscontrole van de games. Dit zorgt er volgens de bronnen voor dat er incomplete en ongeteste games door Square Enix uitgebracht worden.

Wat vinden jullie van deze ontwikkeling? Laat het ons weten in de reacties!
Jolien mag er dan poeslief uitzien, maar onder dat schattige laagje schuilt een echte contenttijger. De berichten vliegen je om de oren en dankzij haar tomeloze werklust ben jij in no-time weer een stukje wijzer. Wanneer Jolien eindelijk een moment voor zichzelf vindt, brengt ze dat het liefst door met franchises uit het Nintendo-kamp, zoals The Legend of Zelda. Al is er één subgenre dat haar volledig in zijn greep houdt: (farming) sims.
-
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
0 reacties -
GameplayUitgebreide gameplaybeelden Resonance: A Plague Tale Legacy onthuld
Benieuwd naar de gameplaybeelden waar onze Resonance: A Plague Tale Legacy preview op is gebaseerd? Check dan snel de langdurige gameplaytrailer.
0 reacties -
NieuwsBloodlines 2 krijgt uitgebreide Summer Update met fotomodus
Bloodlines 2 krijgt een Summer Update met fotomodus, noir mode en nieuwe vuurwapenopties. De update verschijnt samen met The Flower & The Flame.
0 reacties -
NieuwsCrimson Desert gaat zes miljoen keer over de toonbank
Crimson Desert is wereldwijd meer dan zes miljoen keer verkocht. Ontwikkelaar Pearl Abyss bedankt spelers in een speciale social media post.
2 reacties