S.T.A.L.K.E.R.-games nu beschikbaar op console

Een shadow drop waar je u tegen zegt. De iconische S.T.A.L.K.E.R.-games zijn nu verkrijgbaar op de console via de S.T.A.L.K.E.R. Legends of the Zone Trilogy!

De felbegeerde S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl kwam wellicht niet langs, maar fans van de langlopende serie hebben toch iets moois gezien tijdens de Xbox Partner Preview 2024 showcase. Middels de S.T.A.L.K.E.R. Legends of the Zone Trilogy worden de klassieke pc-games verkrijgbaar gemaakt op de console. Mocht je op de Xbox Series X|S spelen, dan heb je geluk, want dan kan je gebruiken maken van een 'high-fidelity mode'. Een patch met nog meer grafische updates wordt later dit jaar beschikbaar gemaakt. Daarnaast gaan de S.T.A.L.K.E.R.-games op console mod-support ontvangen, maar ook dit is een feature die op een latere datum wordt toegevoegd. De S.T.A.L.K.E.R. Legends of the Zone Trilogy bundel bestaat uit de volgende games:

Ontwikkelaar GSC Game World geeft aan dat ze veel tijd hebben geïnvesteerd in het vertalen van deze pc-shooters naar de Xbox-controller. Zo hebben de games op de console nu een wapen-wiel, is het richtsysteem aangepast en kent het menusystemen wat veranderingen.

De bundel genaamd S.T.A.L.K.E.R. Legends of the Zone Trilogy is nu verkrijgbaar op de Xbox One en Xbox Series X|S. Overigens is de bundel ook aan te schaffen op de PlayStation 4 en PlayStation 5. Succes in de zone, Stalkers!

Bram Noteboom
Bram Noteboom Mede-eigenaar & Content Manager
Gemiddelde reviewscore: 3,6/5 166 reviews 4789 artikelen geplaatst

Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.

Packshot S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Reviewscore

Nog niet bekend

Ontwikkelaar

GSC Game World

Uitgever

THQ Nordic

Release

23 maart 2007

Platforms

PC
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord