The Adventures of Elliot is een gloednieuw 2D-HD Pixel-avontuur

-

Tijdens de Nintendo Direct: Partner Showcase is The Adventures of Elliot: The Millennium Tales onthuld, een gloednieuwe actie-RPG van de makers van Octopath Traveler en Bravely Default. De game verschijnt in 2026 exclusief voor de Nintendo Switch 2.

Naast de aankondiging van Octopath Traveler 0 heeft Square Enix ook een gloednieuw 2D Pixel avontuur uit te doeken gedaan. In dit nieuwe avontuur combineert ontwikkelaar Square Enix opnieuw de prachtige HD-2D-stijl met real-time actie. De game speelt zich af op een open continent vol geheimen, waarbij je als speler door tijd en ruimte reist om de vergeten geschiedenis van het land te ontrafelen. Je krijgt hierbij hulp van een magische fee die je tijdens gevechten strategische voordelen biedt.

The Adventures of Elliot: The Millennium Tales moet in 2026 uitkomen op de Nintendo Switch 2. Een exacte releasedatum is helaas nog niet bekend. Vanaf vandaag is er een gratis demo in de e-shop beschikbaar om de game uit te proberen en feedback te geven aan de ontwikkelaars.

Bron: Nintendo Direct Partner Showcase
Jolien Mauritsz Redacteur

Jolien mag er dan poeslief uitzien, maar onder dat schattige laagje schuilt een echte contenttijger. De berichten vliegen je om de oren en dankzij haar tomeloze werklust ben jij in no-time weer een stukje wijzer. Wanneer Jolien eindelijk een moment voor zichzelf vindt, brengt ze dat het liefst door met franchises uit het Nintendo-kamp, zoals The Legend of Zelda. Al is er één subgenre dat haar volledig in zijn greep houdt: (farming) sims.

In dit artikel

Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.

Packshot The Adventures of Elliot: The Millennium Tales

Ontwikkelaar:

Square Enix

Uitgever:

Square Enix

Release:

18 juni 2026

Reviewscore:

-

Platforms:

PC
PS5
XBS
NS2
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord