Trailer: Activision toont Call of Duty: WWII Shadow of War
Activision heeft de officiële trailer van de aankomende DLC Shadow of War voor Call of Duty: WWII uitgebracht. Drie nieuwe multiplayer maps, een nieuwe War map en het laatst hoofdstuk voor de Nazi Zombie-modus. De DLC komt eerst uit voor PlayStation 4 en later voor Xbox en pc.
De drie nieuwe multiplayer maps zijn Airship, Chancellery en Excavation. Operation Arcane is de nieuwe map voor de War-modus en speelt zich af in een verborgen laboratorium in de Oostenrijkse bergen. De ontwikkelaar geeft aan dat ze voor deze DLC alle registers wilden opentrekken als het gaat om diversiteit in thema's en fictie van dit tijdperk.
Call of Duty: WWII Shadow of War komt 28 augustus uit voor PlayStation 4. De overige versies krijgen de DLC één maand later.
Laatste reacties