Industrie
Baas van Larian studio's zit in nauwe schoentjes door AI
gisterenSwen Vincke, de baas van Larian Studios, gaf toe dat de ontwikkelaar soms AI gebruikt, maar hij kreeg door deze uitspraak een hoop kritiek te verduren.
Ubisoft heeft bevestigd dat er dit jaar geen Ubisoft Forward-presentatie zal plaatsvinden. In plaats daarvan zal de uitgever aanwezig zijn bij andere digitale presentaties dit jaar.
Ubisoft Forward is normaal het moment waarop de uitgever zijn aankomende titels presenteert. De afwezigheid van het evenement dit jaar betekent dat updates over games als Assassin’s Creed Shadows, Prince of Persia: The Sands of Time Remake en andere projecten via andere kanalen gedeeld moet worden. Ubisoft heeft aangegeven dat het "altijd enthousiast is om met spelers te communiceren en onze games te presenteren" en dat het "blijft zoeken naar mogelijkheden om updates te delen". Meer informatie zal op een later tijdstip worden verstrekt. Gezien Ubisoft op het moment met verschillende problemen kampt is het logisch dat ze dit jaar bezuinigen door geen eigen Ubisoft Forward te organiseren.
Ubisoft Forward, which has been a digital and in-person showcase for the company's games just about every June, isn't happening this year.
A company rep tells me Ubisoft will participate in IGN Live (June 7-8) and PC Gaming Show (June 8) and will also be at GamesCom
— Stephen Totilo (@stephentotilo.bsky.social) Jun 4, 2025 at 1:03
Ubisoft is dit jaar aanwezig bij de IGN Live op (7-8 juni) en de PC Gaming Show (8 juni).
Jolien mag dan wel poeslief ogen, maar onder dat schattige laagje zit een ongekende nieuwstijger. Deze dame weet van alles wel wat en schuwt er geen moment voor om haar mening keihard op een presenteerblaadje te serveren. Televisie, films, games, series of zelfs talkshows, Jolien weet letterlijk alles. Nee nee, echt alles! Geloof je ons niet? Stel d’r maar op de proef!
Industrie
Swen Vincke, de baas van Larian Studios, gaf toe dat de ontwikkelaar soms AI gebruikt, maar hij kreeg door deze uitspraak een hoop kritiek te verduren.
Trailer
Later deze maand krijgt Ratatan de 'Descent of the Dark Ratatan'-update. Trommel je leger maar op en probeer deze uitdagende nieuwe vijanden te verslaan!
Trailer
Sprint City is de nieuwe movement-first platformer van de makers van SpeedRunners. De competitieve 2D-game verschijnt in 2026 in Steam Early Access.
Winacties
Kunnen we kinderen? Tijdens de Gameliner Awards 2025 vallen er genoeg prijzen te winnen. Denk bijvoorbeeld aan De Sims 4 SpongeBob Kinderkamer en Huis...