Xbox 10 Jaar Anniversary Pack binnenkort verkijgbaar
Wanneer een populaire game of serie tien jaar bestaat wordt er vaak een speciale uitgave uitgebracht hiervan. Zojuist viert de oude generatie Xbox zijn tien jaar bestaan. Maar om nu met een oude console op de proppen te komen, dus Microsoft heeft iets beters bedacht.
Microsoft komt speciaal daarom met een 10 jaar Anniversary Pack op de markt voor de liefhebbers. Het pakket is niet misselijk. Zo bevat het naast de console, twee controllers, Halo Anniversary, Halo Reach, Fable III, deel twee van Gears of War en drie maanden lang Xbox LIVE Gold. Samen voor een luttele bedrag van 249 euro.
De softwaregigant heeft daarnaast ook nog een tweede aanbieding voor ons in petto. Wie na 14 maart een Xbox 360 en Kinect heeft aangeschaft, krijgt daar gratis een aantal Kinect-games bij. De games die je erbij krijgt zijn: Dance Central, Kinectimals en Joyride.
De speciale bundel moet 14 maart van dit jaar verkrijgbaar zijn.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
GeruchtGerucht: XBOX introduceert binnenkort 'Mythic Achievements'
XBOX-spelers rapporteren massaal de toevoeging van een nieuwe feature die nog niet live staat. Het gaat om zogeheten 'Mythic'-achievements.
4 reacties -
NieuwsMarvel's Wolverine vaker verkocht dan Death Stranding 2
Insomniac Games kan tevreden terugkijken op de eerste dagen na release van Marvel's Wolverine. De game is bijna 2 miljoen keer verkocht.
49 reacties -
FilmsLollipop Chainsaw krijgt live-action film
Dragami Games heeft tijdens Tokyo Game Show nog meer nieuws over Lollipop Chainsaw naar buiten gebracht. Er wordt gewerkt aan een live-action film.
4 reacties -
NieuwsOok Capcom maakt gebruik van frame generation op Switch 2
Dragon's Dogma 2 gebruikt frame generation op Nintendo Switch 2 om 30 fps naar 60 fps te tillen. Capcom waarschuwt wel voor mogelijke ghosting.
3 reacties
Dan ga ik toch liever voor de Xbox
De prijs van een Vita dus...