Gamescom: Eerste beursdag
De eerste dag, speciaal voor pers, zakelijke relaties en enkele bezoekers met een early bird ticket, is aangebroken. De gamescom 2016 is officieel begonnen en Gameliner is erbij. De uitgevers komen weer met tal van games op te proppen die ze allemaal op hun manier groots aanprijzen op deze beurs.
We geven je in deze video een korte tour door de verschillende hallen van de gamescom. Welke uitgevers zijn aanwezig, en met welke games?
Heb jij een game waar je niet op kunt wachten? Laat het ons hieronder weten in het reactieveld.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
LeakLeak: Grand Theft Auto-broncode gelekt, geschrapte dlc gespot
Uit 192 GB aan gelekte GTA-broncode komen geschrapte missies, een Liberty City-DLC, Trevor-content en een vroege schets van de GTA 6-map naar voren.
4 reacties -
VerlanglijstVerlanglijst: 20/09/'26 met Neighborhoods, Cozy Game Restoration en A Short Quest
Nolstalgie staat in deze Verlanglijst centraal, want we behandelen een klassieke RPG, een citybuilder en het schoonmaken van oude game cartridges.
0 reacties -
GeruchtGerucht: XBOX introduceert binnenkort 'Mythic Achievements'
XBOX-spelers rapporteren massaal de toevoeging van een nieuwe feature die nog niet live staat. Het gaat om zogeheten 'Mythic'-achievements.
4 reacties -
NieuwsMarvel's Wolverine vaker verkocht dan Death Stranding 2
Insomniac Games kan tevreden terugkijken op de eerste dagen na release van Marvel's Wolverine. De game is bijna 2 miljoen keer verkocht.
53 reacties
Leuk om al die stands van de uitgever voorbij te zien komen. Ubisoft en Square Enix hebben behoorlijk wat toffe games meegenomen :)