WK 2022: Voorspelling Japan - Kroatië

-

Japan is tot op heden misschien wel één van de grootste verrassingen van het toernooi. In de achtste finale nemen zij het op tegen het Kroatië van sterspeler Luka Modric.

In de poulefase wist Japan een enorm knappe prestatie neer te zetten door als groepswinnaar door te stomen naar de volgende ronde. Zij deden dit in een poule met Spanje, Duitsland en Costa Rica. Waar iedereen dacht dat Spanje en Duitsland samen door zouden gaan in deze poule, is het Japan die eerste werd. Ook Kroatië mag niet klagen, zij eindigden in de poulefase boven de Belgen en werden tweede achter Marokko. Nu staan Japan en Kroatië tegenover elkaar en moeten zij uitmaken welke van deze twee landen recht heeft op een plek in de kwartfinale. Patrick en Rudy waagden zich alvast aan een voorspelling in FIFA 23.

Patrick Lamers Mede-eigenaar & Hoofdredacteur

Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.

In dit artikel

Packshot FIFA 23

Ontwikkelaar:

EA Sports

Uitgever:

Electronic Arts

Release:

30 september 2022

Reviewscore:

Platforms:

PC
PS4
XONE
NSW
GST
PS5
XBS
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord