Voorspelling: Waar kijken we naar uit?
We zijn ondertussen alweer helemaal gewend aan het nieuwe jaar. Iedere redacteur heeft de afgelopen weken de kans gekregen om een drietal games die (hopelijk) in 2014 uit zullen gaan komen, in de schijnwerpers te zetten. Hieronder vind je al deze persoonlijke vooruitblikken op 2014 op een overzichtelijke manier terug.
Alex
Alex kijkt onder andere uit naar Mario Kart 8, zijn volledige vooruitblik op 2014 vind je hier.
Bob
Bob kijkt onder andere uit naar Mad Max, zijn volledige vooruitblik op 2014 vind je hier.
Joost
Joost kijkt onder andere uit naar Diablo III: Reaper of Souls, zijn volledige vooruitblik op 2014 vind je hier.
Justin
Justin kijkt onder andere uit naar Super Smash Bros. for Wii U, zijn volledige vooruitblik op 2014 vind je hier.
Kees
Kees kijkt onder andere uit naar THIEF, zijn volledige vooruitblik op 2014 vind je hier.
Klaas
Klaas kijkt onder andere uit naar #DRIVECLUB, zijn volledige vooruitblik op 2014 vind je hier.
Koen
Koen kijkt onder andere uit naar Dying Light, zijn volledige vooruitblik op 2014 vind je hier.
Peter
Peter kijkt onder andere uit naar Destiny, zijn volledige vooruitblik op 2014 vind je hier.
Ruud
Ruud kijkt onder andere uit naar The Witcher 3: Wild Hunt, zijn volledige vooruitblik op 2014 vind je hier.
Simon
Simon kijkt onder andere uit naar Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, zijn volledige vooruitblik op 2014 vind je hier.
Yordi
Yordi kijkt onder andere uit naar The Walking Dead: Season 2, zijn volledige vooruitblik op 2014 vind je hier.
Naar welke games kijken jullie dit jaar uit?
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
NieuwsBeast of Reincarnation patch pakt flink aantal problemen aan
Beast of Reincarnation krijgt met patch v1.0.7 een flinke update die camera-, performance- en parryproblemen aanpakt. Meer patches zijn in de maak.
5 reacties -
NieuwsWiet roken in Halloween mogelijk, game geband in Australië
In de aanstaande Halloween: The Game kunnen spelers een jointje roken, maar hierdoor is de game wel geband in Australië en Nieuw-Zeeland.
8 reacties -
NieuwsMeer dan één miljoen wandelaars in Big Walk na een week
Ben jij al gaan wandelen in Big Walk? Wel, meer dan 1 miljoen spelers deden het al! De ontwikkelaar viert deze bijzondere mijlpaal met een dankwoord.
3 reacties -
TrailerOok Cloud krijgt zijn eigen Final Fantasy Resonance-trailer
Verschillende bekende Final Fantasy-figuren komen langs in Final Fantasy Resonance. Ook Cloud Strife is van de partij: bekijk hier zijn trailer!
0 reacties