Weekendmodus: van 11 september met Onimusha: Way of the Sword

Help Gameliner en maak ons een favoriete bron

Het is weer herfst, dus is er herfstweer. De voorspellingen beloven ons weer een hoop regen komend weekend. Dat is misschien vervelend, maar tegelijkertijd het ideale moment om eens lekker te gaan gamen. Nu wil het toeval dat gamers altijd wel iets te spelen hebben en al helemaal in een jaar waarin we echt veel toffe games voorbij hebben zien komen, dus dat moet ongetwijfeld goed komen. Zoals iedere week heb ik weer een rondje op de redactie gedaan om te zien wie welke game gaat oppakken. Nu zijn er altijd games waar we het nog niet over mogen hebben, dus dat blijft nog even een verrassing. Ik heb in ieder geval weer een drietal redacteurs bereid gevonden om even te vertellen waar zij dit weekend mee aan de slag gaan.

Weekendmodus Onimusha

Bram pakt het zwaard ter hand in Onimusha: Way of the Sword. Je kunt zeggen wat je wil, maar Capcom is echt lekker bezig met het uitbrengen van games. Dit jaar alleen al hebben we games voorbij zien komen als Pragmata en Resident Evil Requiem. Daarnaast is recent ook Onimusha: Way of the Sword gereleased en die is door onze Bram dusdanig goed ontvangen met een score van 4,5 ster, dat hij er dit weekend weer eens goed voor gaat zitten. Vooral het verhaal en de protagonist Miyamoto Musashi wisten zijn hart te veroveren. Bram kennende zal er ongetwijfeld ook wel een poging worden gedaan om alle achievements van deze game binnen te slepen. Zou het hem dit weekend gaan lukken om dat voor elkaar te krijgen? Onze Nederlandse samurai reist in ieder geval weer terug naar Kyoto om daar zijn uiterste best voor te gaan doen.

Patrick trekt ten strijde in de tactische first-person shooter WARDOGS. Het is je waarschijnlijk niet ontgaan dat WARDOGS inmiddels gelanceerd is in Early Access, dus ziet Patrick zijn kans schoon om dit weekend het slagveld op te zoeken en wat kogels af te vuren. Want hoewel een release op de consoles nog erg lang op zich laten wachten, kan de game op pc al gewoon gespeeld worden. Naast het neerhalen van vijandelijke eenheden komt er ook nog een beetje base building bij kijken en natuurlijk het opblazen of vernietigen van constructies van de tegenstander. WARDOGS is te spelen met maar liefst honderd mensen tegelijk, dus dat kan nog weleens een gezellige boel gaan worden.

Simon duikt opnieuw in Code Vain II vanwege de nieuwe Mask of Idris uitbreiding. Begin van dit jaar verscheen Code Vein II voor pc, Xbox Series X|S en PlayStation 5 en inmiddels heeft Bandai Namco de uitbreiding Mask of Idris ook uitgebracht. Reden genoeg voor Simon om komend weekend weer eens lekker in de game om het op te nemen tegen nieuwe Horrors. De poorten richting de Forsaken World staan wagenwijd open om nieuwe avonturen te beleven. Naast nieuwe content worden er ook nieuwe personages geïntroduceerd. Simon was in zijn review van Code Vein II al erg te spreken over deze game, ondanks dat de game ook zeker wat technische slordigheden had.

Dat is dus waar onze redacteuren mee bezig zijn dit weekend, maar wat ga jij doen? Staan er specifieke games op jouw planning? Laat je het aan het toeval over? Of ga je gewoon compleet iets anders doen? Laat het ons weten in de comments.

Patrick Lamers
Patrick Lamers Mede-eigenaar & Hoofdredacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,5/5 189 reviews 3042 artikelen geplaatst

Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.

Reacties
Avatar Xenon
Xenon
lvl13 Meta Builder
2 weken geleden om 12:03

Sniper Elite Resistance uitspelen en andere campaigns invaden. De multiplayer bevalt me ook best goed!

0
Avatar JustB
JustB
lvl6 Combo Juggler
2 weken geleden om 09:57

Ik had LEGO Batman nog liggen. Perfect momentje om te spelen, leuke game!

0
Avatar Marinden
Marinden
lvl7 Checkpoint Jeugd
2 weken geleden om 09:55

Ben bezig met 3 Indies: Mouse PI / Screamer / Dispatch
Dispatch is een uniek spel, weinig echte gameplay, meer interactieve serie. Maar echt wel leuk! Mouse PI vermaak ik me ook wel mee maar ben bang dat het wat te eentonig wordt. Screamer moet in nog echt induiken

Daarnaast de PSV2 maar eens afgestoft. Heb Ghost Town aangeschaft. Die vind ik echt tof. Tegelijk ook Horizon COTM nog een keer spelen. Wat een prachtig spel is dat. Jammer dat er zo heel veel klimmen in zit, maar dan nog fantastische ervaring

0
Avatar AceVentura
AceVentura
lvl12 Clout Farmer
2 weken geleden om 08:30

AC Black Flag nog steeds, en misschien Hitman world of assassination op de Switch 2. Die heb ik van de week gekocht. Lijkt me een prima game om ook handheld te kunnen spelen. Maar tot 5 november sowieso wel Black Flag, lekker gamepie

1
Avatar Mister_Frowdo
Mister_Frowdo
lvl16 Legend in the Making
2 weken geleden om 01:18

Ik ben Resistance: Fall of Man aan het verder spelen. Vind het wel genieten. Had niet gedacht dat de game nog zo veel enge momentjes had. Ook de controls vallen beter mee dan ik had gedacht. Benieuwd naar het contrast met de andere twee games.

Dinsdag komt Wolverine, daartegen heb ik 'm wellicht uitgespeeld.

0
Avatar Domain21
Domain21
lvl2 Journey Awaits!
2 weken geleden om 00:22

Ik ben weer wat verder met FF Rebirth. Ondertussen ook nog lekker Uncharted 4 ATE aan het spelen. Fijn weekend allemaal

0
Avatar Maestro
Maestro
lvl13 Meta Builder
2 weken geleden om 23:18

Assassins Creed II remastered uitspelen en wachten op Wolverine.

0
Avatar dvd111
dvd111
lvl7 Checkpoint Jeugd
2 weken geleden om 22:21

Hitnan 2 en ori and the will of wisps.

1
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord