Welke prijzen kun je winnen in 2010? - Electronic Arts
Dit is het negende deel van 'Wat staat er op het spel'. In dit artikel proberen we een indruk te geven wat je allemaal kunt winnen met jouw stem. Je kunt je stem uitbrengen op één van door ons gekozen vijf genomineerde games, uit negen verschillende rubrieken.
Dit jaar zijn er ongelofelijk veel goede games uitgekomen. Helaas kunnen niet alle games winnen. Je kunt met jouw stem invloed uitoefenen op wie de winnaar wordt van de Gameliner Awards 2010.
De volgende prijzen heeft EA aan ons beschikbaar gesteld om weg te geven:
- 3x Kentekenplaat houder
Wat is jouw favoriete game van 2010? Laat hieronder een reactie achter.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
TrailerTwo Point Hospital: Full Health Collection verschijnt 16 september voor consoles
Two Point Hospital: Full Health Collection bundelt alle expansions en DLC's en verschijnt op 16 september voor PS5, Xbox Series en Nintendo Switch 2.
0 reacties -
TrailerPak voordeel met Call of Duty: Black Ops 7 Season 5 map trailer
Bekijk de eerste drie multiplayermaps van Call of Duty: Black Ops 7 Season 5 in actie. Jubilee, Dig en Frequency verschijnen op 23 juli als gratis update.
0 reacties -
FilmsNieuwe ontslagronde bij Disney, vooral Pixar getroffen
Slecht nieuws vanuit het Disney-kamp: het bedrijf heeft een grote ontslagronde aangekondigd waarbij vooral Pixar wordt getroffen.
2 reacties -
TrailerBlackwood-gameplay toont gebruik en onderhoud van wapens
AttritoM7 Productions gaat de samenwerking aan met IGN en geeft een uitgebreide trailer uit over het wapengebruik in de aanstaande actiegame Blackwood.
0 reacties
