Winacties: Win de game PES 2013 voor PS3 of Xbox 360
Afgelopen vrijdag, 22 september, kwam Pro Evolution Soccer 2013 uit van Konami. De game werd twee weken vervroegt en in sommige winkels lag de game al eerder dan vrijdag in de schappen.
Voor de voebalfans onder ons geven wij in samenwerking met Konami een aantal Xbox 360- en PlayStation 3-exemplaren naar keus weg, plus een PES 2013 t-shirt.
Hoe je de game en t-shirt kunt winnen?
Laat ons hieronder in het reactieveld (of op ons Facebook-pagina of Twitter) weten waarom jij PES 2013 zou willen winnen. Laat ook meteen even weten voor welk platform je de game zou willen winnen, zodat we dat alvast weten.
Deze prijsvraag is gesloten
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
TrailerBayonetta verschijnt ook in PS5- en pc-versie van Stellar Blade
De vier Bayonetta-outfits uit Stellar Blade voor Nintendo Switch 2 komen ook gratis naar PlayStation 5 en pc. Zo laat Shift Up weten in een trailer.
1 reactie -
Friendly ReminderFriendly Reminder: Kijk hier om 18:00 de TGS PC Gaming Show
PC Gamer host op de Tokyo Game Show een nieuwe PC Gaming Show Tokyo Direct. Vanavond om 18:00 uur worden meer dan 35 games in de livestream getoond.
0 reacties -
Game review0Lily's World XD review - Tieners op het Dark Web
Wat is er met Lily gebeurd al die jaren geleden? In haar laptop zitten veel geheimen verborgen: aan jou om ze te vinden in deze unieke horrorgame.
0 reacties -
DownloadnieuwsSpeel de demo van Castlevania: Belmont's Curse vanaf 1 oktober 2026
Interesse in Castlevania: Belmont's Curse? Dan heeft Konami goed nieuws voor je, want er wordt een demo vrijgegeven van de aankomende actie-platformer.
8 reacties
Wapengekletter. Voorbijrazende granaten. Verdovende bombardementen. De oorlog woedt in alle hevige tijd. De strijd is losgebarsten. Na maandenlang sudderend bek te vechten en verwijten in de strijd te werpen houden de twee kampen het niet langer uit en is de jaarlijkse septemberoorlog weer aangebroken.
De fans van FIFA 13 bekogelen de PES 13-fans met licenties, realistische gameplay en een heerlijk totaalplaatje. PES 13-fans van hun kant laten dit niet zomaar gebeuren. Gewapend met tal van effectieve argumenten rukken ze op naar het vijandige kamp. Daar klinkt reeds hoongelach. "Het armzalige PES 13-leger zal ook eens van zich laten horen... Haha." Het PES-leger laat echter niet met haar sollen en vuurt als eerste de snelle gameplay af. Vervolgens wordt de Champions League afgevuurd. Die was raak! En zo gaat het nog een tijdje verder. Van beide kampen worden trekkers overhaald en argumenten de kop ingedrukt. Het ziet er naar uit dat geen van beide kampen de strijd zal winnen. De oorlog lijkt af te stevenen op een gelijkspel...
Maar gelukkig is Bert er nog. Als onpartijdige ziel zal hij als een soort van scheidsrechter optreden in deze voetbaloorlog. Hij zal het FIFA 13-leger zeer goed bekijken en beoordelen. Echter, kan hij nog niet met zekerheid een oordeel vellen over het PES 2013-leger. Hij kan de manschappen niet onder de loep nemen, omdat...
Hij PES 2013 nog niet heeft! En daarom wil ik deze game winnen! Hopelijk vinden jullie mijn reactie leuk :).
graag xbox 360 indien mogelijk :)
PES is God!;)
en omdat ik dubbel gepost heb...lol(H)
PES bless you...
Iets winnen is altijd leuk
Waarom ik PES wil winnen?? Iedereen houdt toch van de underdog, dus kom maar op met PES voor de PS3 :D
Xbox versie graag.
Omdat Pes een passie is, omdat fifa niet alles kan bieden, omdat Pes geen door EA gemaakte spel is, omdat Pes voor de speler zorgt niet voor de online-pas, extra DLC kosten, omdat het over voetballen gaat niet over cijfers en jouw €€€
Omdat Pes de enigen echte voetbal spel is
De enige spellen die ik samen met mijn vriendje speel zijn voetbalgames, we voetballen beide dan ook in reallife.
Hij is sowieso een groot voetbalgame fan, maar een discussie met hem over de Fifa en Pes war wil je niet...dan houdt ie nooit meer op :( haha
Fifa wil die niks van horen of zien...en hij is dan ook erg fanatiek altijd met Pes.
We zijn redelijk aan elkaar gewaagd, alhoewel hij soms ietsje beter speelt...maar dan ook echt een heeel klein beetje:P
Zou ik deze game nou winnen dan maak ik niet alleen mijzelf blij maar mijn vriendje nog meer. En dat t-shirt zou hij dan dagelijks met trots dragen! :D
Misschien dat ik een gelukje heb en win...( nog nooit iets gewonnen namelijk en dat zie ik dit keer ook niet gebeuren aangezien ik hier net op de site zit EN ik ben een meid:Phaha)
We hebben een Playstation 3 dus zou leuk zijn als we die versie wonnen!
Pes is mijn kindje en ook de enige sportgame die ik speel.
Tuurlijk ik heb weleens Fifa gespeeld ( en een paar andere luttele sportgames) en ondanks al het gezeik tussen de Fifa en Pes fans vind ik persoonlijk Pes toch een stukje lekkerder spelen. Oké Pes heeft minder licenties dan Fifa maar komop Pes speelt echt heerlijk weg.
De ideale game om online te spelen, speel deze nog liever online dan shooters. En ideaal om mijn vrienden hun ass te kicken. Erg tof dat je er ook een t-shirt bij krijgt, dan heeft mijn vriendin weer iets om in te slapen en is ze dubbel zo aantrekkelijk! :P
Voorkeur: Xbox 360
Hoop dat ik win!
Ik bloei helemaal op als ik PES speel,
geen Fifa voor mij nee elke avond een potje PES...dat is mijn dagritueel.
De liefde voor deze game begon met het geniale International Superstar Soccer,
eenmaal het eerste balletje getrapt daarna was ik niet meer te stoppen.
De eerste PES kwam uit en ik was overdonderd,
vooral de realiteit in deze game is iets wat mij bewondert.
Geen Fifa met ballen die gewoon aan je voeten plakken,
nee op dat moment zette PES Fifa echt te kakken.
Nu dezertijd is er nog een hele strijd gaan tussen deze 2,
maar ik blijf bij mijn eigen vertrouwde PES, hatsikidee!
Elk jaar het nieuwe deeltje trouw gekocht ja had er al mijn geld voor over,
maar deze game gratis krijgen is alleen iets waar ik van kan dromen.
Nu ga ik duimen en liggen voor de deur als een huiskat,
tot de dag dat PES valt op mijn deurmat! ( Jullie snappen nu natuurlijk wel dat ik nu wel moet winnen...anders kan ik daar nogal lang liggen....haha)
Mocht ik winnen dan het liefst PS3 (H)