Double Fine's Keeper is aanwezig tijdens gamescom 2025

De Day One Xbox-stream van gamescom 2025 had genoeg games in de aanbieding, maar een titel die extra goed bleef kleven is Double Fine's avonturengame Keeper!

Tim Schafer nam eventjes de tijd om de booth van Xbox te vergezellen, terwijl nieuwe gameplaybeelden van Keeper werden tentoongesteld. Zoals je wellicht verwacht van een Double Fine-game loopt de titel over van de creativiteit. Je speelt namelijk als een vuurtoren die met zijn (?) magisch licht diverse inwoners moet helpen en mysteries dient op te lossen. Dit hoef je gelukkig niet alleen te doen, want je wordt vergezeld door een zeevogel. Check hieronder alle nieuwe details over de aankomende avonturengame die exclusief voor de Game Pass-platformen komt te verschijnen.

Keeper is beschikbaar vanaf 17 oktober voor de pc en Xbox Series X|S.

Bron: gamescom 2025
Bram Noteboom
Bram Noteboom Mede-eigenaar & Content Manager
Gemiddelde reviewscore: 3,6/5 166 reviews 4789 artikelen geplaatst

Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.

Packshot Keeper

Reviewscore

3/5

Ontwikkelaar

Double Fine Productions

Uitgever

Xbox Game Studios

Release

17 oktober 2025

Platforms

PC
XBS
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord