Gerucht: Star Fox en Zelda-remake voor 2026, 3D-Mario pas in 2027

-

Volgens de betrouwbare insider NateTheHate heeft Nintendo de planning al deels op orde. Zo zouden nieuwe games van Star Fox en Zelda dit jaar nog komen te verschijnen.

Neem dit bericht met een korreltje zout, want het gaat natuurlijk om insider-info. Dit kan altijd nog last-minute komen te veranderen of er klopt helemaal geen snars van. Echter, NateTheHate is een van de meest betrouwbare insiders die deze industrie te bieden heeft. Dus laten we hem vooral even uithoren, zeker omdat het gaat om interessante informatie. Nate voorspelt dat in de zomer van 2026 er een nieuwe 'klassieke' Star Fox-game komt te verschijnen. Dit zou in lijn zijn met een bepaalde cross-over in The Super Mario Galaxy Movie. Verder heeft Nintendo een remake van een The Legend of Zelda-game in de pijplijn. Het zou gaan om een The Legend of Zelda: Ocarina of Time-remake om zo het veertig jarige jubileum te vieren. Deze hoort aan het einde van het jaar op de Switch 2 uit te komen.

Voor de fans die met smart op een nieuwe 3D-Mario game aan het wachten zijn, is er minder leuk nieuws te melden. NateTheHate voorspelt dat er dit jaar geen nieuwe Mario-game komt te verschijnen. Pas in 2027 mogen we de rode loodgieter weer verwelkomen. Daarnaast geeft de insider aan dat er waarschijnlijk geen Nintendo Direct de komende maanden wordt uitgezonden. We moeten geduldig wachten op juni, al kan het zomaar zijn dat er kleinere evenementen worden georganiseerd voor andere Nintendo-titels met een 2026-releasewindow, zoals Splatoon Raiders, Fire Emblem Fortune’s Weave en The Duskbloods.

Wat hoop jij te zien van Nintendo in 2026? Laat het ons vooral weten!

Bron: NateTheHate
Bram Noteboom Mede-eigenaar & Content Manager

Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.

Reacties
Avatar Ascanir
Ascanir
lvl5 Thread Hunter
2 uur geleden

Wel raar dat er voorlopig geen nieuwe Direct komt als ze dit jaar nog twee grote games gaan uitbrengen.

0
Avatar gamingliefhebber
gamingliefhebber
lvl4 Reply Goblin
1 uur geleden

Dat was meer wat hij verwachtte. Kan ook zijn dat er wel een april direct komt.

- opening Star Fox
- middengame 1 Switch 2 sports
- middengame 2 Splatoon Raiders
- middengame the Duskbloods
- headlines 3rd party, Pikmin 4 Switch 2 editie, Yoshi and the mysterious book
Voorlaatste game Fire Emblem
Laatste game Zelda remake.

En dat ze dan in september de 3d Mario aankondiging doen.

1
Avatar Ascanir
Ascanir
lvl5 Thread Hunter
1 uur geleden

Dit zou wel een banger zijn, nu ben ik teleurgesteld als het niet gebeurt haha.

0
Avatar MooiMan
MooiMan
lvl7 Checkpoint Jeugd
2 uur geleden

(bijgewerkt) 2 uur geleden

Ik hou er niet zo van om op geruchten in te gaan of om er vanuit te gaan, maar goed... Ik ga het toch doen zonder dat ik mijn verwachten en naar aan ga passen of er teveel hoop op ga vestigen:

- Splatoon Raiders (deze zomer): Vet!
- Fire Emblem Fortune's Weave (deze zomer): Cool
- Rhythm Heaven Groove (deze zomer): Leuk
- Switch Sports (deze zomer): Prima
- Star Fox this summer- Klassieke stijl (deze zomer): Als het echt in de klassieke stijl is: Mehh. Als het in de Adventures stijl is: Super dik!
- Zelda Ocarina of Time Remake (2e helft van 2026): AAAAARRRGGGAAAAAAAAAAGGGGGHHHHH!!! DE BESTE AANKONDIGING OOIT!!!!!
- 3D Mario (2027): Naar mijn mening te laat, maar ik kijk er alsnog ENORM naar uit! Geweldig!
- Geen Direct tot Juni: Dat zuigt &#%^$(*#^&$%#*&#

Als dat van die OoT remake (en de nieuwe 3D Mario game) echt waar is dan word ik echt gek, maar voor nu hou ik mijn persoonlijke verwachtingen getemperd.

0
Avatar dinohunter
dinohunter
lvl2 Journey Awaits!
2 uur geleden

Had al zo'n gevoel dat Fox in de mario galaxy movie zat voor promotie redenen voor een nieuwe game, net zoals hoe Donkey Kong's nieuwe design technisch gezien debuteerde in de eerste Mario movie

0
Avatar Twinsen_Blaze
Twinsen_Blaze
lvl5 Thread Hunter
2 uur geleden

Klinkt goed. Logisch dat de direct pas in juni komt.

0
Avatar NextGenDonkey
NextGenDonkey
lvl7 Checkpoint Jeugd
2 uur geleden

Als er een remake van Ocarina Of Time komt wordt ik gek 🤩!

1
Avatar TheRock
TheRock
lvl9 NPC 2.0
1 uur geleden

Achteraan sluiten in de rij NGD! The Rock wordt nog gekker 🤤🤤🤤😎😎😎

0
Avatar RudyWijnberg
RudyWijnberg
Gameliner
2 uur geleden

Ik ben zoooooooo down voor een klassieke star fox. Star fox 64 is een van mijn favoriete games die ik vrijwel ieder jaar nog speel

0
Avatar MooiMan
MooiMan
lvl7 Checkpoint Jeugd
1 uur geleden

Leuk om te zien dat mensen blij worden van een Star Fox game met de klassieke formule, maar ik zie persoonlijk toch echt liever een Adventures-achtige game. Maar goed! Voor ieder wat wils!

0
Avatar Biertje-erbij
Biertje-erbij
lvl4 Reply Goblin
1 uur geleden

Ik ga wel een beetje huilen als we echt 10 jaar moeten wachten op een nieuw avontuur van Mario in 3D. Odyssey is uit 2017, dat is in gaming 100 jaar terug. Zou echt een teleurstelling zijn.

Een nieuwe Star Fox, yes please.

Een remake van Ocarina of Time, ook graag!

0
Avatar Biertje-erbij
Biertje-erbij
lvl4 Reply Goblin
1 uur geleden

Ik hoop trouwens wel dat ze, als dit klopt, ze wel iets met Mario nog gaan doen. Breng Mario 3D Land maar als Switchversie uit, da's de enige grote Mariogame die momenteel niet speelbaar nog is op Switch.

Dat hoop ik trouwens ook van diverse franchises. Breng een Mario Kart-pakket uit met de GC en Wii versie en een hele dikke opgepoetste N64 versie. Zelfde voor de Smash Bros reeks.

0
Avatar gamingliefhebber
gamingliefhebber
lvl4 Reply Goblin
1 uur geleden

Een jaartje geen Mario vind ik ook niet erg maar een mooie remake van 3d land ja hoor origineel nooit gespeeld dus i am all in.

0
Avatar NilsHoogervorst
NilsHoogervorst
Gameliner
1 uur geleden

Hoe meer 3DS-ports, hoe beter. Kom maar door!

0
Avatar gamingliefhebber
gamingliefhebber
lvl4 Reply Goblin
1 uur geleden

Dan zou Nintendo wel goed uit zijn winterslaap komen. Star Fox goed terug een droom. En Zelda oot remake een grootste droom.

0
Avatar Edmar
Edmar
lvl9 NPC 2.0
1 uur geleden

Nieuwe Star Fox zou ontzettend gaaf wezen en een remake van OoT ook.

Echter nogn langer wachten op een nieuw Mario avontuur 3d zou wel een teleurstelling wezen.

0
Avatar Lonk
Lonk
lvl2 Journey Awaits!
1 uur geleden

Ik heb er wel vertrouwen in de komende tijd met Nintendo. Ieder jaar 5 a 6 echte bangers releasen, daar zijn ze goed in en zo te zien blijven ze consistent. Ik ben ook heel benieuwd waar Monolith mee bezig is dus hopelijk horen we daar dit jaar nog iets van.

0
Avatar TheRock
TheRock
lvl9 NPC 2.0
1 uur geleden

Remake Ocarina of Time?!
Dit jaar?!
Stop maar!!
The Rock hoor je niet meer klagen dan!! 😎🤤

1
Avatar TheLastOttoman
TheLastOttoman
lvl6 Combo Juggler
1 uur geleden

Kom maar op 4K Star Fox ala ruimtegevechten net als Star Wars Outlaws zou tof zijn!!!

0
Avatar Mole28
Mole28
lvl3 XP Farmer
25 minuten geleden

Jongens, ooit van 1 april gehoord?

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord