Gunfire Reborn krijgt nieuwe speelbare heldin Tao

-

De roguelite first-person shooter Gunfire Reborn krijgt er een nieuwe speelbare heldin bij. Daarnaast ontvangt de game nieuwe wapens, scrolls, achievements en meer.

Tao mag zich opmaken voor haar entree. Deze dame is gespecialiseerd in de kunst van het zwaardvechten. Ze heeft dan ook een vliegend royaal zwaard aan haar zijde. Ze veroorzaakt een status-effect genaamd Fatal Bloom, wat zorgt voor verborgen schade. De nieuwe wapens die worden toegevoegd lijken Tao te complimenteren, want het zijn namelijk twee soorten zwaarden. Daarnaast worden er nieuwe scrolls, achievements en een nieuwe moeilijkheidsgraad toegevoegd. Bekijk de bronvermelding voor de gehele lijst aan updates en bug fixes. Wellicht tijd om Gunfire Reborn opnieuw te streamen via Twitch!

Gunfire Reborn is nu beschikbaar in Early Access via Steam.

Bron: Steam
Bram Noteboom Content Manager

Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.

In dit artikel

Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.

Packshot Gunfire Reborn

Ontwikkelaar:

Duoyi (Hong Kong) Interactive Entertainment

Uitgever:

Duoyi (Hong Kong) Interactive Entertainment

Release:

23 mei 2020

Reviewscore:

-

Platforms:

PC
PS4
XONE
Mob
PS5
XBS
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord