Nieuws
Verhalende DLC en gratis content voor Resident Evil Requiem in de maak
Via X (Twitter) laat de game director van Resident Evil Requiem weten dat er zowel een verhalende DLC als extra gratis content voor de game in de maak is.
De Amerikaanse pers is onlangs aan de slag geweest met Resident Evil Requiem. Gelukkig valt er voor de Europeanen ook wat te halen in de vorm van verse gameplay!
Ja, we zijn helaas (ditmaal) niet langs geweest bij Capcom, maar we zijn wel aan het speuren geblazen. De nieuwe gameplay en informatie hebben we even goed uitgezocht. Om te beginnen zagen we nieuwe beelden met Resident Evil-legende Leon. De ervaren ex-agent is van plan je actievolle gameplay te serveren. Leon is voor de spelers die maar al te graag de chaos van Resident Evil 4 ervaren. Verwacht dus volop roundhousekicks en charmante oneliners.
Grace daarentegen is voor de pure survival-horror liefhebbers. Ze heeft logischerwijs niet dezelfde stootkracht als Leon, dus moet een stukje bedachtzamer en strategischer te werk gaan. Stealth is je beste vriend en mocht de confrontatie echt niet uit te stellen zijn, dan kun je vaak beter de benen nemen. Ammunitie is namelijk schaars, dus denk goed na voordat je met kogels begint te strooien. Gelukkig heeft ze wel een paar trucjes om heelhuids zich door de zombie-menigtes te manoeuvreren.
Onderstaande video bevat bloed, geweld, maar ook lichte spoilers. Wees gewaarschuwd!
Resident Evil Requiem is beschikbaar vanaf 27 februari voor de pc, PlayStation 5, Xbox Series X|S en Nintendo Switch 2.
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
In dit artikel
Ontwikkelaar:
Capcom
Uitgever:
Capcom
Release:
27 februari 2026
Reviewscore:
Platforms:
Nieuws
Via X (Twitter) laat de game director van Resident Evil Requiem weten dat er zowel een verhalende DLC als extra gratis content voor de game in de maak is.
Nieuws
Capcom kent een ware bliksemstart met Resident Evil Requiem. De horrorgame is op weg om meerdere verkooprecords te breken en is al vijf miljoen keer...
Game Over Podcast
In de nieuwe aflevering van de Game Over Podcast bespreken Daniël, Bram en Frietrick afgelopen week. Marathon, Resident Evil Requiem en AI worden...
Nieuws
Het nieuwste, negende deel in de reeks, Resident Evil Requiem, heeft op Steam het hoogste gelijktijdige spelersaantal ooit binnen de franchise behaald.
Ik weet nog dat ik de eerste keer een resident evil speelde na dat ik ooit de 1e speelde. Dat was RE4 en die vond ik toch gruwelijk realistisch en mooi
Kijk nu waar we zijn. Hetzelfde personage en hoe gruwelijk de beelden eruit zien.
Vette trailer. Misschien een aankoop waard.
Ook al zal ik hem dan wel moeten spelen zonder mijn vriendin erbij en misschien ook beter zonder mijn 1 jarig dochtertje ( hoewel zij heel geïnteresseerd kan kijken naar Ghost of Yotei, en zelfs de controller wil afpakken om zelf ‘op knopjes te duwen’.
Ik denk wel dat deze game een tikje te gruwelijk is voor beiden. Hahah
Misschien dat het aan mij ligt maar zowel op mijn telefoon als op de laptop zie ik geen video's. Ik dacht dat je misschien ingelogd moest zijn dus even een account aangemaakt maar in geen enkel nieuwsbericht zijn videos te zien.
Meer mensen last van?
Weet het niet met deze , ben echt meer van hoe deel 1, 2 , 3 , veronica en 7 is , Ze hebben het in 2 speel stijlen gedeeld maar wel 2 extreme daarvan . Ik w8 het nog af, waarschijnlijk budget bak voor mij .
ascanir @ruderudeson
Thanks voor de tip. Inderdaad, ik gebruik al jaar en dag adguard. Volgens mij is die best agressief. Even uitgezet, cookies geaccepteerd, adblocker weer aangezet, nu doen de videos het. Bedankt voor de hulp!
Het ziet er echt grandioos uit, maar ik durf dit soort games niet te spelen haha. Ik zit dan met een hartslag van 200 te gamen. Dat is geen ontspanning meer, maar ik kijk wel graag naar streams van de game
Ik wil niet nog meer gameplay zien, heb al wat gameplay gezien via Instagram en vond dat mooi en genoeg voor nu. Gewoon wachten tot de game uit komt en dan kan ik los. :)
Wil deze heel graag in VR spelen, maar lijkt erop dat de VR mode voorlopig niet komt. Dan speel ik hem eerst flat en hopelijk komt later wel een VR mode. RE4 en RE8 (en RE7 op PSVR1) zijn echt heel tof!
Ik ben echt benieuwd of Capcom het wat voor elkaar heeft gekregen met de Switch 2 versie. Mocht deze ok wezen dan ga ik daarvoor.