Trailer: Dit is Season 5 van Overwatch 2

Season 5 van de first-person shooter Overwatch 2 is officieel uitgekomen! In een trailer wordt een overzicht gegeven van wat er allemaal in het nieuwe seizoen mogelijk is.

Na het slechte nieuws dat de PvE modus in Overwatch 2 is geschrapt, is nu het nieuwe seizoen van de game uitgekomen. Het nieuwe Overwatch 2-seizoen brengt unieke content met zich mee. In Season 5 spelen de champions een soort Dungeons & Dragons boardgame en komen de spelers daardoor in een Camelotachtige wereld terecht. Zo heb je de nieuwe prophunt-modus genaamd Magic & Mischief en keren ook the Summer Games terug naar Overwatch 2 met de terugkeer van Lucioball en de nieuwe minigame Winston’s Beach Volleyball. In de Battle Pass van Overwatch Season 5 is dit keer een mythic skin van Tracer te verdienen. Het bijzondere is dat naarmate de speler zich in de Battle Pass vordert de skin bij bepaalde levels verandert. De trailer is hieronder in zijn geheel te bekijken.

Season 5 van Overwatch 2 is nu beschikbaar op alle platformen. Lees hier Eveliens Overwatch 2 review over de basegame.

Bron: Overwatch
Jolien Mauritsz
Jolien Mauritsz Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,5/5 93 reviews 1411 artikelen geplaatst

Jolien mag er dan poeslief uitzien, maar onder dat schattige laagje schuilt een echte contenttijger. De berichten vliegen je om de oren en dankzij haar tomeloze werklust ben jij in no-time weer een stukje wijzer. Wanneer Jolien eindelijk een moment voor zichzelf vindt, brengt ze dat het liefst door met franchises uit het Nintendo-kamp, zoals The Legend of Zelda. Al is er één subgenre dat haar volledig in zijn greep houdt: (farming) sims.

Packshot Overwatch (2026)

Reviewscore

3,5/5

Ontwikkelaar

Blizzard Entertainment

Uitgever

Blizzard Entertainment

Release

4 oktober 2022

Platforms

PC
PS4
XONE
NSW
PS5
XBS
NS2
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord