Trailer: Hyper Scape seizoen twee aangekondigd

-

Het eerste seizoen van de battle-royale Hyper Scape is bijna afgelopen, waardoor seizoen twee in aantocht is. Ubisoft heeft het tweede seizoen officieel aangekondigd met een nieuwe trailer, waarin te zien is wat er allemaal gaat veranderen in het nieuwe seizoen.

Hyper Scape is de nieuwe battle-royale van Ubisoft waarvan het eerste seizoen bijna ten einde is. Hierdoor heeft Ubisoft seizoen twee aangekondigd met een nieuwe trailer. In deze trailer is te zien wat spelers allemaal kunnen verwachten van het nieuwe seizoen. Zo komen er nieuwe game modi, waaronder de Floor is Lava en Duo Crown Rush. In Floor is Lava moet je op de daken blijven en is voornamelijk de nieuwe Hack erg belangrijk. Seizoen twee brengt namelijk de Hack Platform, waarbij je een platform kunt creëren in de lucht. Daarnaast wordt de Atrax toegevoegd, een wapen die een soort slijmballen afschiet. De map kent ook een verandering, want er is een nieuw gebouw toegevoegd waar je Hacks en wapens kunt vinden. Net zoals het eerste seizoen heeft ook seizoen twee weer een Battle Pass met honderd tiers, waaronder cosmetische items met Assassin's Creed als thema.

Seizoen 2 van Hyper Scape begint op 6 oktober.

Bron: Ubisoft
Anita van Beugen Redacteur

Anita is een strateeg pur sang. Bouwt ze geen personages vanaf de grond op in grootse RPG’s, dan sleutelt ze wel aan complete beschavingen in city- en survivalbuilders. Daarnaast beschikt Anita over de nodige rust en focus die van pas komen bij het spelen van snoeiharde indiegames. Nee, er is geen genre waar ze zich niet aan durft te wagen. En die opgebouwde expertise? Die zie je natuurlijk terug in haar uitgebreide en doordachte schrijfkunsten.

In dit artikel

Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.

Packshot Hyper Scape

Ontwikkelaar:

Ubisoft

Uitgever:

Ubisoft

Release:

11 augustus 2020

Reviewscore:

Platforms:

PC
PS4
XONE
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord