Tweede seizoen Rocket Arena krijgt vandaag nieuw personage

-

De PvP shooter Rocket Arena begint alweer aan haar tweede seizoen. Dit tweede seizoen wordt vandaag afgetrapt met een nieuw speelbaar personage.

Rocket Arena is een PvP shooter die afgelopen zomer werd uitgebracht. In deze shooter nemen verschillende unieke personages het tegen elkaar op met raketwerpers. In juli werd het eerste competitieve seizoen van Rocket Arena afgetrapt met een nieuwe Hero. Vandaag begint het tweede seizoen en ook nu wordt er weer een nieuw personage aan de game toegevoegd. Dit nieuwe personage heet Leef en is een schattig wezentje die een houten staf gebruikt om zijn vijanden aan te vallen. Naast dit nieuwe personage komt er ook een nieuwe PvE-modus naar Rocket Arena. Deze nieuwe modus heet Bot Knockout en stelt je in staat om potjes tegen bots te spelen.

onbekend

Rocket Arena is momenteel te spelen op pc, PlayStation 4 en Xbox One. Het tweede seizoen van de game start vandaag.

Claudia Tjia Redacteur

Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.

In dit artikel

Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.

Packshot Rocket Arena

Ontwikkelaar:

-

Uitgever:

Nexon America

Release:

14 juli 2020

Reviewscore:

Platforms:

PC
PS4
XONE
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord