Word de schurk in Sea of Thieves: Season 13

-

Tijdens de Xbox Games Showcase kwam Sea of Thieves ook nog eventjes voorbij. Piraten zijn dan misschien geen schurken, maar in seizoen 13 wordt je opgeroepen om toch de schurk uit te hangen. Betreedt het slechte pad en neem de beloningen in ontvangst!

Sea of Thieves: Season 12 is bijna afgelopen en daardoor mag jij volgende maand al aan de slag met seizoen 13. Dit seizoen staat vooral in het teken van een nieuw World Event. Een krachtig en vooral kwaadaardig skelet is opgestaan en vaart met zijn goed uitgeruste schip over de zeeën. Jij kunt dit schip overnemen en op die manier toegang krijgen tot nieuwe Voyages. In de trailer zien we dit schip langsvaren en het oogt indrukwekkend.

De nieuwe update gaat live op 13 juli. Sea of Thieves is te spelen via de pc, Xbox consoles en PlayStation 5.

Bron: Xbox Games Showcase
Anita van Beugen Redacteur

Anita is een strateeg pur sang. Bouwt ze geen personages vanaf de grond op in grootse RPG’s, dan sleutelt ze wel aan complete beschavingen in city- en survivalbuilders. Daarnaast beschikt Anita over de nodige rust en focus die van pas komen bij het spelen van snoeiharde indiegames. Nee, er is geen genre waar ze zich niet aan durft te wagen. En die opgebouwde expertise? Die zie je natuurlijk terug in haar uitgebreide en doordachte schrijfkunsten.

In dit artikel

Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.

Packshot Sea of Thieves

Ontwikkelaar:

Rare

Uitgever:

Microsoft Game Studios

Release:

20 maart 2018

Reviewscore:

Platforms:

PC
XONE
PS5
XBS
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord