Dead Cells krijgt nieuwe DLC genaamd The Bad Seed

-

Dead Cells krijgt nieuwe DLC genaamd The Bad Seed. Dit is de eerste betaalde uitbreiding die The Game Awards actiegame winnaar ontvangt.

De uitbreiding speelt zich af in het begin van de game. Het brengt de speler nieuwe omgevingen, wapens en vijanden om tegen te vechten. Het is een alternatieve route om je ervaring wat meer pit te geven volgens ontwikkelaar Motion Twin. De twee nieuwe omgevingen zijn vooral geïnspireerd door groene gebieden. Zo begin je in een arboretum en ga je daarna verder in een moeras. Aan het einde van deze levels komt de speler in aanraking met een nieuwe boss. Deze nieuwe eindbaas zou ongeveer even moeilijk moeten zijn als The Concierge.

 1
 2

Dead Cells is nu beschikbaar voor de pc, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch en mobiele apparaten. The Bad See DLC komt uit ergens in het eerste kwartaal van 2020.

Bron: Motion Twin
Bram Noteboom Content Manager

Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.

In dit artikel

Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.

Packshot Dead Cells

Ontwikkelaar:

Motion Twin

Uitgever:

Motion Twin

Release:

10 mei 2017

Reviewscore:

-

Platforms:

PC
PS4
XONE
Mob
NSW
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord