Dit staat RAGE 2 na release te wachten

Ondanks dat RAGE 2 nog moet verschijnen, heeft Bethesda nu wel alvast de plannen vrijgegeven voor na de release van de game. Via het Twitterkanaal van RAGE 2 staat te lezen wat ons allemaal te wachten staat.

In het overzicht staan de komende drie maanden gedetailleerd beschreven en er is te zien dat er in ieder geval elke maand nieuwe weapons skins en wasteland challenges aan de game worden toegevoegd. Ook vindt er iedere maand en nieuw world event plaats. De eerste echte betaalde uitbreiding voor de game zien we in augustus tegemoet. Het tweede DLC-pakket staat gepland voor komende herfst. Bekijk in onderstaande tweet het overzicht tot dusver.

RAGE 2 komt uit op 14 mei voor de pc, PlayStation 4 en Xbox One.

Bron: Twitter
Patrick Lamers
Patrick Lamers Mede-eigenaar & Hoofdredacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,5/5 161 reviews 2851 artikelen geplaatst

Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.

Packshot RAGE 2

Reviewscore

3/5

Ontwikkelaar

id Software

Uitgever

Bethesda Softworks

Release

14 mei 2019

Gameliner Awards

Best of gamescom 2018

Platforms

PC
PS4
XONE
GST
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord