Elden Ring-DLC krijgt apart level-systeem

De Elden Ring-DLC - genaamd Shadow of the Erdtree - krijgt een apart-levelsysteem. Dit laat gameontwerper Hidetaka Miyazaki weten in meerdere interviews.

Ja, je kan natuurlijk level 300 zijn en denken dat je die DLC wel eventjes klein krijgt. Nou, dan kom je van een koude kermis thuis. De CEO van Souls-games - oftewel Fromsoftware eindbaas Hidetaka Miyazaki - heeft aangegeven dat de Shadow of the Erdtree-uitbreiding een nieuw soort level-systeem krijgt. Dit systeem is vergelijkbaar met het levelen in Sekiro: Shadows Die Twice. In de desbetreffende actiegame verzamel je attack power, waardoor je een stuk krachtiger wordt. Dit systeem staat echter los van het regulier levelen van je personage. Volgens Miyazaki krijgt de aankomende DLC een vergelijkbaar systeem, waardoor er voor iedereen een gelijksoortige ervaring te wachten staat in de Land of Shadows. Ouderwets uitdagend? We gaan het meemaken.

Check hier de eerste gameplaybeelden en de releasedatum van Shadow of the Erdtree.

Elden Ring Shadow of the Erdtree levelsysteem

Elden Ring is nu beschikbaar voor de pc, Xbox-consoles en PlayStation-consoles.

Bron: Hidetaka Miyazaki
Bram Noteboom
Bram Noteboom Mede-eigenaar & Content Manager
Gemiddelde reviewscore: 3,6/5 166 reviews 4789 artikelen geplaatst

Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.

Packshot Elden Ring

Reviewscore

5/5

Ontwikkelaar

FromSoftware

Uitgever

Bandai Namco

Release

25 februari 2022

Gameliner Awards

Beste game van 2022

Platforms

PC
PS4
XONE
PS5
XBS
NS2
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord