Mogelijke reboot van Ninja Gaiden en Dead Or Alive
Team Ninja is momenteel druk bezig met de ontwikkeling van Wo Long: Fallen Dynasty en Rise Of Ronin. Echter is de Japanse gameontwikkelaar ook aan het plannen voor de toekomst.
Onthuld is dat gekeken wordt voor een reboot van de klassieke Ninja Gaiden-franchise, maar ook hoe bij de Dead Or Alive-reeks nieuw leven ingeblazen kan worden. Dit is bekendgemaakt door Fumihiko Yasuda tijdens het evenement G-star in Zuid-Korea. Ninja Gaiden en Dead Or Alive werden middels plaatjes op een presentatieslide getoond als voorbeelden van toekomstige projecten met de volgende benaming: Team NINJA’s Future – Reboot of Popular Series”. Ninja Gaiden is een snelle actiegame, waarbij een talentvolle ninja op avontuur gaat. De Dead Or Alive-franchise valt onder het vechtgenre en staat bekend om de vloeiende gevechten in 3D.

In hoeverre de plannen van Team Ninja tot uiting gaan komen, is uiteraard nog afwachten. Wat zou jij willen zien in een een mogelijke reboot van Ninja Gaiden en Dead or Alive?
-
Game review2We Were Here Tomorrow review - Struikelt over eigen ambitie
Total Mayhem Games is terug met We Were Here Tomorrow! Lees in onze review of jij deze game moet spelen.
2 reacties -
DownloadnieuwsCapcom viert Evil Season met hoge kortingen op Steam
Mis jij nog een Resident Evil, Megaman, Dead Rising of Monster Hunter-game? Check dan nu de Capcom Halloween Sale!
1 reactie -
DownloadnieuwsNintendo deelt korting uit tijdens Halloween-sale in eShop
Nintendo viert Halloween met hoge kortingen in de eShop. Ontdek welke griezelige games je nu voor een prikkie kunt oppikken.
10 reacties -
WeekendmodusWeekendmodus: van 23 oktober 2026 met Call of Duty: Modern Warfare 4
Het weekend staat weer voor de deur, dus tijd voor een nieuwe weekendmodus. Met onder andere Call of Duty: Modern Warfare 4.
78 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.