Shinji Mikami gaat Tango Gameworks verlaten
Na twaalf jaar gaat oprichter en studiohoofd Shinji Mikami zijn studio Tango Gameworks in de komende maanden verlaten. Dit is via de mail bevestigd door Bethesda.
Shinji Mikami begon zijn carrière bij Capcom en was verantwoordelijk voor de eerste Resident Evil-games. Tijdens zijn verblijf werkte hij ook aan games, zoals Dino Crisis, Viewtiful Joe, God Hand en Vanquish. In 2010 richtte hij Tango Gameworks op en werd al snel overgenomen door ZeniMax. In 2014 bracht de studio hun eerste game uit: The Evil Within. De jaren daarna werkte Shinji Mikami als producer aan The Evil Within 2, Ghostwire: Tokyo en Hi-Fi Rush. Naast producer functioneerde hij ook als een mentor voor jonge gameontwikkelaars. Bethesda wenst Shinji Mikami veel succes en blijft enthousiast wat de creatieve ontwikkelaars bij Tango Gameworks te bieden hebben.

Wat Shinji Mikami gaat doen na zijn vertrek bij Tango Gameworks is op dit moment nog niet bekend.
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
-
LeakMass Effect 5 trailer lekt na sluiting BioWare
Na de sluiting van ontwikkelstudio BioWare, lekt een trailer van wat de nieuwe Mass Effect moest worden.
9 reacties -
TrailerFallout 76 laat huisdieren meevechten in nieuwe update
Met de World Pets update hoeven je huisdieren in Fall-out 76 niet meer in je kamp te blijven, maar kunnen ze mee op avontuur.
0 reacties -
NieuwsValor Mortis maakt al na zeven dagen winst
Valor Mortis doet het erg goed. De soulslike heeft na de eerste week al de productiekosten terugverdiend.
2 reacties -
IndustrieCapcom-lek treft gegevens van ruim 11 miljoen accounts
Een groot datalek bij Capcom heeft ervoor gezorgd dat e-mailadressen en meer gegevens van ruim 11 miljoen accounts zijn ingezien.
3 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.