Order of the Sinking Star ook in ontwikkeling voor Switch 2

De nieuwe puzzelgame Order of the Sinking Star van de welbekende gamemaker Jonathan Blow (Braid, The Witness) is ook onderweg naar de Nintendo Switch 2.

Dit werd bekendgemaakt met een nieuwe gameplaytrailer. Blow neemt zelf even de tijd om de onderstaande video van commentaar te voorzien. Hij noemt Order of the Sinking Star 'een anthologie van vier games'. Wanneer je de overworld bekijkt, wordt het een stukje duidelijker. De wereld zit vol met levels en deze hanteren allemaal een specifiek puzzelthema. Je zet verschillende personages in met unieke krachten om zo de raadsels op te lossen. Maar daar stopt het niet. Op een gegeven moment raken de werelden verworven, waardoor de verschillende gameplay-mechanics overlappen met elkaar. Het zorgt voor een diepgaand puzzelavontuur met meer dan duizend breinkrakers om op te lossen.

Order of the Sinking Star is beschikbaar in 2026 voor de pc en Nintendo Switch 2.

Bron: Arc Games / Jonathan Blow
Bram Noteboom
Bram Noteboom Mede-eigenaar & Content Manager
Gemiddelde reviewscore: 3,6/5 168 reviews 4974 artikelen geplaatst

Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.

Packshot Order of the Sinking Star

Ontwikkelaar

Thekla

Uitgever

Arc Games

Release

2026

Platforms

PC
NS2
Reacties
Avatar Mark
Mark
lvl7 Checkpoint Jeugd
3 weken geleden om 21:35

Dit lijkt me echt een geweldige puzzelgame worden.

1
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord