Series: Eerste sneak peak onthuld van The Last of Us-serie

-

Naughty Dog heeft een eerste sneak peak onthuld van de HBO serie The Last of Us. Dit deden ze tijdens de viering van The Last of Us Day.

Vorig jaar kondigde HBO aan een serie te maken over de populaire The Last of Us-games. Er is nog weinig over de serie bekend op de cast na. Nu heeft Naughty Dog, de ontwikkelaar van de games, een eerste kijkje naar hoe de serie eruit ziet. Het gaat om een foto van Joel (Pedro Pascal) en Ellie (Bella Ramsey) die naar een wrak van een vliegtuig kijken. Het beeld is hieronder te bekijken.

De HBO serie van The Last of Us moet ergens in 2022 gaan uitkomen. Een exacte releasedatum is nog niet bekend.

Bron: Twitter
Jolien Mauritsz Redacteur

Jolien mag er dan poeslief uitzien, maar onder dat schattige laagje schuilt een echte contenttijger. De berichten vliegen je om de oren en dankzij haar tomeloze werklust ben jij in no-time weer een stukje wijzer. Wanneer Jolien eindelijk een moment voor zichzelf vindt, brengt ze dat het liefst door met franchises uit het Nintendo-kamp, zoals The Legend of Zelda. Al is er één subgenre dat haar volledig in zijn greep houdt: (farming) sims.

In dit artikel

Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.

Packshot The Last of Us

Ontwikkelaar:

Naughty Dog

Uitgever:

Sony Interactive Entertainment

Release:

14 juni 2013

Gameliner Awards:

Beste game van 2013

Reviewscore:

Platforms:

PS3
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord